Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"VW Голф" е любимата кола на американските гейове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "VW Голф" е любимата кола на американските гейове

    http://dnevnik.bg/show/?storyid=484868"Фолксваген Голф" е любимата кола на американските гейове"Фолксваген Рабит"(известен в Европа като "Голф") е новата любима кола на гейовете в САЩ, оповести сайтът "Гейуилс"(Gaywheels). Интернет-страницата, която се занимава с изучаването на автомобилните вкусове на хората с нетрадиционна сексуална ориентация, периодично публикува своя рейтинг.На базата на проучване, проведено през първото тримесечие на 2008 г., Gaywheels посочва, че гейовете в Щатите намират за най обаятелен и привлекателен "Фолксваген Рабит", следван от кабриолета "Фолксваген Еос" и мъника "Тойота Ярис".През миналата година, най-предпочитаната кола за падащите си по мъже мъже беше роудстърът "Сатурн Скай", а победителят от тази година дори не беше в челната десетка. Обобщавайки нагласите на гейовете от Gaywheels посочват, че 60% от анкетираните предпочитат автомобилите хечбек, при това с цена от над 16 000 долара.

    #2
    Амчи къ!? Сигурен бях, че Гоуф рано или късно ще получи необходимото признание!

    Коментар


      #3
      То Голфу за тях е правен от много лета ама късно се намериха.В Сащ вместо да се казва Рапит може спойно да си го кръстят Педи.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Те сигурно така са го кръстили.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Сигурно ,то в Испания затова няма джипове Паджеро прекръстени са на Терано.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            да ама и фиат 500 беше в няква геи класация,мисля кола на годината за пендалите та ни подиграваха в другите форуми и нас затва ама ето че доиде момента да си отмъстим
            F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

            Коментар


              #7
              Еми то Фиат 500 е май женска кола не знам аз поне така мисля, ама е хубава много особено абарт, аз искам абарт(тя е по-мъжествена) :D
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар

              Working...
              X