Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е най-големият...карък???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И при мен така. Вчера я измих, днес е цялата на прашни петна. На черното най-готино стои.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #17
      Аз цела седмица се канех и то бати късмета ,кофти то е вече за трети пореден път ми се случва подобна гавра.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #18
        EVITA написа:
        .......С три шишета вода и едни нещастни парцалчета как я измих ама перфектно.......
        Тони, голяма грешка...Ако знаеш търкането с разни парцалчета и малко вода как драска боята....

        Коментар


          #19
          Аз съм най големия карък, щот’ от 6 месеца си чакам обещаната ми задна броня!

          Коментар


            #20
            Смених ангренажен ремък без ролките и сега след по-малко от 2000 км нещо започна да ми подсвирва под капака :D . Още не съм локализирал със сигурност какво е, но ако е някоя от ролките, отново ще повтаряме процедурата по демонтаж/монтаж на ремъка, което автоматично ме изстрелва начело на класацията . Но така е, икономията е майка на мизерията или по-точно мизерията е майка на каръка...
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #21
              snake написа:
              Смених ангренажен ремък без ролките и сега след по-малко от 2000 км нещо започна да ми подсвирва под капака :D . Още не съм локализирал със сигурност какво е, но ако е някоя от ролките, отново ще повтаряме процедурата по демонтаж/монтаж на ремъка, което автоматично ме изстрелва начело на класацията . Но така е, икономията е майка на мизерията или по-точно мизерията е майка на каръка...
              Ролките колега не подсвирват а вият все пак теса лагери,подсвирва пистовия ремък ако е студена колта или е мокро времето.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #22
                Авео написа:
                EVITA написа:
                .......С три шишета вода и едни нещастни парцалчета как я измих ама перфектно.......
                Тони, голяма грешка...Ако знаеш търкането с разни парцалчета и малко вода как драска боята....
                Драска боята знам, но ако знаеш колко срам ме хвана тъкмо тръгвах за сервиза. Така, че е простено.
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #23
                  dani389 написа:
                  snake написа:
                  Смених ангренажен ремък без ролките и сега след по-малко от 2000 км нещо започна да ми подсвирва под капака :D . Още не съм локализирал със сигурност какво е, но ако е някоя от ролките, отново ще повтаряме процедурата по демонтаж/монтаж на ремъка, което автоматично ме изстрелва начело на класацията . Но така е, икономията е майка на мизерията или по-точно мизерията е майка на каръка...
                  Ролките колега не подсвирват а вият все пак теса лагери,подсвирва пистовия ремък ако е студена колта или е мокро времето.
                  За един свиренето е музика, за друг тормоз, за трети виене . Няма как да ти опиша какво точно се чува под капака, а и ти няма как от едно описание да диагностицираш проблема, пък и се чува само, когато колата загрее, а не при студена кола. В два сервиза я "слушаха", но явно няма да се разбере само по слух.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #24
                    То май голямо ходене и разходи покрай тази Марея стана С Палиото по нямаше проблеми май. Лабда сондата оправи ли се?
                    snake написа:
                    dani389 написа:
                    snake написа:
                    Смених ангренажен ремък без ролките и сега след по-малко от 2000 км нещо започна да ми подсвирва под капака :D . Още не съм локализирал със сигурност какво е, но ако е някоя от ролките, отново ще повтаряме процедурата по демонтаж/монтаж на ремъка, което автоматично ме изстрелва начело на класацията . Но така е, икономията е майка на мизерията или по-точно мизерията е майка на каръка...
                    Ролките колега не подсвирват а вият все пак теса лагери,подсвирва пистовия ремък ако е студена колта или е мокро времето.
                    За един свиренето е музика, за друг тормоз, за трети виене . Няма как да ти опиша какво точно се чува под капака, а и ти няма как от едно описание да диагностицираш проблема, пък и се чува само, когато колата загрее, а не при студена кола. В два сервиза я "слушаха", но явно няма да се разбере само по слух.
                    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                    Коментар

                    Working...
                    X