Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е най-големият...карък???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой е най-големият...карък???

    ......аз !!!Направо съм бесен.....измих си колата, нацапутих си я с олио за гуми и всичко там както се прави, но за съжаление имах възможност да и се кефя точно 20 мин., щото вижте какви лай***а се изляха над нея:

    #2
    И аз, 2 часа и се кефих че е чиста. Вчера на срещата всъщност беше.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      GTipo написа:
      И аз, 2 часа и се кефих че е чиста. Вчера на срещата всъщност беше.
      Аз преди да я мия следя 2 седмици предварително прогнозата за времето
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Дъжд от Сахара... Иначе аз лично до сега нямам случай почти да си измия колата и да не завали дъжд. Добре, че имам гараж, та понякога остава чиста колата за седмица...
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          И моята е в такова положение от 2 седмици и добре, че вчера не ходих на миФка До лятото само стъклата чистя и толкоз.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            И аз я мих вчера мам.. му. Поне отвътре свети. :D
            brava 1.6_v16 elx

            Коментар


              #7
              Scorpion_BV Колега айде не си мий колата тогава, че да не вали толкова често Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар


                #8
                Аз преди години като имаше едни суши мислех да ида по тия краища на България да си я измия да им завали дъжд на хората! :D Най-куриозното ми беше миналата година, когато, по телевизията казаха слънце и ясно време, на вън жега, слънце, едно облаче няма. И аз решавам да лъсна колата. Измивам я, прибирам се в нас. И изведнъж поглеждам на вън. Грее слънце, вали дъжд! Направо не можах да повярвам. Приятелите ми преди това като им казвах за тоя карък не ми вярваха но след този случай вече ми вярват и ме базикат постоянно като завали, звънят и ме питат изми ли си колата. :D
                KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                Land Rover Discovery 2.5TD '94
                EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                EX: Fiat Regata 1.7D '84

                Коментар


                  #9
                  За това не ги мийте!Аз мойта като дойде време да я мия я пребоядисвам

                  Коментар


                    #10
                    И аз вчера направих същата грешка, както и няколко мой приятели Май всички са си мили колите вчера точно преди мръсния дъжд
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      Е аз я измих в събота.... имах цели 24 часа да и се порадвам чиста

                      Коментар


                        #12
                        Лелеее браво на теб, ти си голяма късметлийка начи
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          Ами горе долу и аз серадвах на напудрена кола колкото и Авео в 9 сутринта я измих и към 9.30 заваляха тея жълти гадости.
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            Не знам аз кой е каръка, но аз отивайки към сервиза отивам да видя някой да не ме е запушил и що да видя. Колата ми от тъмно синя станала кафяво-сива. И да видите срама какво ли не прави. С три шишета вода и едни нещастни парцалчета как я измих ама перфектно.И разбира се, какво според вас последва... Еми пак заваля още по-мръсен дъжд.Важното е, че колата работи. До този извод съм стигнала.
                            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                            Коментар


                              #15
                              Мойта се каня да я мия от 2 седмици.. Е как да се наканиш братче, време за "чудо и приказ".. Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
                              Fiat Stilo 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X