Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сбъднах си мечтата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сбъднах си мечтата

    Преди три години си купих Фиат Брава 1.4 12V. Прекрасен автомобил, но малко муден за моите изисквания. От тогава си мечтая за същия автомобил, но с по-мощен двигател. И ето че си сбъднах мечтата - купих си Брава 1.9 JTD. Нямам думи да ви опиша какво изживяване е управлението на този автомобил - комфорт съчетан със страхотна мощност т.е. всичко което може да се иска от едно съвременно возило. След като смених всички консумативи в сервиза на Христо /Hit-ko/ реших да изпробвам възможностите на автомобила. Безкрайно изненадан останах от разхода който ми даде на дълъг път Ямбол-Свищов-Ямбол /през Хаимбоаз/ 450 км. - 21,5л /засечено при резервоар от пълно до пълно/ или 4,8л /100км. и едновременно с това доброто ускорение по наклоните, с 4 човека и багаж. Изключително съм доволен. Дай боже всекиму.Малко данни за автомобила:Цвят - сив металикПробег - 98 000 кмПърва регистрация - ноември 2000 г.Екстри - климатроник, централно закл., ел. стъкла, ел. огледала, 1 еърбег и всички останали стандартни екстри, без ABS.Има 4 почти нови летни гуми. Основен проблем - има два сини ключа, но няма червен нито пък карта с код.Опитах се да кача малко снимки, но въпреки че съм ги снимал на най-ниската резолюция на фотоапарата ръзмерът им е по-голям от допустимия и не искат да се прикачват.
    Peugeot 301
    Punto 1.9 JTD - на жената

    #2
    Честито колега! Милиони безаварийни километри!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Еее супер Само щастливи моменти с нея

      Коментар


        #4
        Честито колега!Този мотор може да ти предложи само емоции Дълго време да и се радваш!
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Абе ти доста бързо я намери... От къде това?Че и аз се оглеждах за такава покрай една друга покупка и по нашенско - са кът да ти кажа...По Дупница не съм обикалял много много ама там не ми се и обикаля...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Честито колега да нямаш никакви проблеми с този автомобил.Между другото и аз искам да направя като тебе ама още се чудя.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              Честито колега! Милиони безаварийни километри и от мен !
              Никога не е късно да откриеш себе си!
              Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
              Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

              Коментар


                #8
                Честито и от мен ,дай боже всеки му да си збъдне мечтите ,за снимките намали ги с някоя програма и дай да я видим тая красавица.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  Колега,преди малко на спирката на Графа да не беше ти с една сива Брава.Полицаите, както никога, бяха застанали на много необичайно място и на мен ми се размина на косъм,но като се връщах имаше една Брава(сива),която бяха спрели.А и да си ти, и да не си - честито за покупката и много безаварийни с нея.И да те слуша

                  Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                  Коментар


                    #10
                    Венко, честито и от мен!И аз днес се разделих с баба Темпра, надявам се в най-къс срок да се кача на някоя добра Ланча - или Дедра от последните години, или Либра... Само да посъбера още някой и друг лев...

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря на всички!!!Ще се опитам да кача малко снимки. Намалих ги до размер 600/450 пиксела, дано да стане!
                      Прикачени файлове
                      Peugeot 301
                      Punto 1.9 JTD - на жената

                      Коментар


                        #12
                        Ха стана! И още малко от вътрешна страна.
                        Прикачени файлове
                        Peugeot 301
                        Punto 1.9 JTD - на жената

                        Коментар


                          #13
                          Здравей,честито и от мене мно як разход ти е дал.... аз на бензина с метан..и тия тазове дето имаш са много якиаз сам с такива ади пак честито и безавариини походи
                          Fiat Brava 1.6 16V 2001

                          Не на войната по пътищата !
                          http://media.causes.com/ribbon/478500

                          Коментар


                            #14
                            Гледам и старата Брава още е пред вас... какво ще я правиш?

                            Коментар


                              #15
                              ауу...страшна красавица не я ли продаваш?! много безавариини километри и да ти е честита
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар

                              Working...
                              X