Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали ще стои добре на незатъмнен прозорец
    Bravok 1.6 16vGT ГИ FOBOS

    Коментар


      Разгледай темата, има достатъчно снимки на коли с незатъмнени прозорци. Сигурно 95 % са такива, защото досега много рядко сме правили за външно. Който си е правил - си ги е правил сам. Аз лично правя за втори път такива, и то по няма и десетина бройки, защото много рядко ми искат.

      Коментар


        Оги кога ще ме снабдиш с един за вътрешно лепене за предния джамКогато кажеш, ама го виж хубаво дали ще се събере на мястото, на което искаш да го слагаш.

        Коментар


          Как за предния, колега. Не е ли забранено? Полицайте ще правят проблеми.
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            lhristov написа:
            Как за предния, колега. Не е ли забранено? Полицайте ще правят проблеми.
            лепя стикера точно под огледалото и после една лента 7-8 см фолио и съм готов на другата ми кола си е фабрично затъмнена част от предното стъкло от горе

            Коментар


              За това не се бях сетил. Сигурно изглежда готино, а и надписа изпъква така повече. Но все си мисля, че е забранено и ще правят проблеми.
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                lhristov написа:
                За това не се бях сетил. Сигурно изглежда готино, а и надписа изпъква така повече. Но все си мисля, че е забранено и ще правят проблеми.
                ще пробвам пък то ще си каже

                Коментар


                  mehanoveca написа:
                  Оги кога ще ме снабдиш с един за вътрешно лепене за предния джамКогато кажеш, ама го виж хубаво дали ще се събере на мястото, на което искаш да го слагаш.
                  Уж отговорих в тази тема.... Сигурно само съм го "прегледал", без да го публикувам. Както и да е, когато решиш, звънкаш ми, правим няква среща и ще ти дам. Или ако можеш да чакаш - тази или другата седмица ще имам минаване в района на работата ти, може за тогава нещо да се уговорим. Huku - лепна ли го? Дай някоя снимка да видим?

                  Коментар


                    Някой да може да ми прати някакви стикерчета.. няма значение какви са .. моля пишете не Л.С от София съм
                    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                    Коментар


                      Намери някакво време , мини през Слатина и ще ти дам всичко. Намерих и от малките един. До два-три дни, най-много месец, ще имам от малките много, в 3 размера, за всеки вкус.

                      Коментар


                        Аз благодаря на Оги за големият стикер, и помощта с компютъра която ми оказа... Снимка на колата със стикера... Скоро

                        --------------------

                        Коментар


                          Стикер на Фиат форум

                          Здравейте колеги искам да се сдобия със големия стикер на форума.Ако някой има в повече или може да ми каже как да стане ще съм много благодарен.Живея в София-Разсадника.Слята тема.Модераторски екип на fiat-bg.org
                          Fiat Tipo 1.4ie 1993 EX
                          Fiat Stilo 1.6 16V 2003

                          Коментар


                            Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

                            Христос Воскресе , Уважаеми Колеги !Днес , 5 Май 2013 г. , колегата Георгиев ще бъде между 20.00 и 21.00 до храм-паметникът ,,Александър Невски ’’ и би могъл да вземе големи стикери и ключодържатели към Разград , ако някой бъде така любезен да му занесе , тъй като няма да може да пътува из София .Ако някой може да помогне , моля да пише на лични , за да му дам телефони за връзка с Георгиев .Предварително благодаря на отзовалите се !!!
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              Къде в/около района на Люлин могат да ми направят стикера за външно лепене? Мерси.

                              Коментар


                                Във всяка рекламна агенция, особено в тези с плотер ще стане и по-бързо.

                                Коментар

                                Working...
                                X