Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа Weekend 1,4.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа Weekend 1,4.

    Oтдавна мисля да ви питам дали сте виждали въпросния автомобил с този двигател защото аз го видях да се продава близо до с.Труд на една бензиностанция.Струва ми се ,че този автомобил по добре да стане донор отколкото да задръства движението.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    хахахаа, Ники, рацер си! Няма спор
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      blagun написа:
      хахахаа, Ники, рацер си! Няма спор
      Ми така де то Трабанта по добре ще върви.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Ми да,според мен всичко под 80 к.с. е за донорство
        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

        Коментар


          #5
          msi написа:
          Ми да,според мен всичко под 80 к.с. е за донорство
          Много грубо бе колега . На малките каляски им стигат и по-малко коне все пак. Иначе ще ги глобяват за ниско прелитане
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            Вярно, малко грубо беше. Малолитражките тежат по малко и не им трябва много повер :D Обаче има много комбита и лимузини, тежки коли със смешно малки мотори и се чудя как се кара това чудо.Пример: примера на Торнадо, Astra G caravan: 1.2 16V (65 Hp), 1.6 (75 Hp), 1.7 TD (68 Hp)и разни други...
            Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

            Коментар


              #7
              msi написа:
              Ми да,според мен всичко под 80 к.с. е за донорство
              Е защо говорим глупости? Да си чешем клавиатурите ли? С тези 80 коня ( Браво 1,4 12V ) събота отидох, а вчера се прибрах от Сливен. И в двата случая за около ( разбирай под ) 3 часа, включително спирането за кафе и цигара на "зелена" бензиностанция около Пловдив. Аман от всичките дето се пънат колко са бързи, колко са им мощни колите. Защо за два пъти по 190 км магистрала ме изпревариха общо има няма 10 коли? Не претендирам, че 1,4 е ракета, казвам само, че този двигател няма проблем да носи Браво-то със 140-150 по цялата магистрала Тракия.
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                msi написа:
                Вярно, малко грубо беше. Малолитражките тежат по малко и не им трябва много повер :D Обаче има много комбита и лимузини, тежки коли със смешно малки мотори и се чудя как се кара това чудо.Пример: примера на Торнадо, Astra G caravan: 1.2 16V (65 Hp), 1.6 (75 Hp), 1.7 TD (68 Hp)и разни други...
                нещо силно си се объркал за 1,7 ТД. да ти кажа, че няма да се очудя астра с 1.7 тд да бие браво бензин 80 коня. при дизела не се гледат само конете!колега, Lane Staley, ти си имаш твои изисквания, но имай предвид, че не макс скорост е важна. поне според мен де, всяка кола може да вдигне 180 уно 990 кубика например. е, трябва дълго спускане, попътен вятър, да си затвориш прозореца и т.н. ама ще ги вдигне. въпроса е в ускоренията! като тръгне да изпреварва е различно. а и тенденцията в световен мащаб е максималната скорост да си губи смисъла. в бг все още не е станало това, защото няма достатъчно контрол по пътя и може да се кара много над ограниченията понякога. но да си представил следната ситуация- слагат много камери, скоростта по магистрала пак си остава ограничена на 130 и като превишиш оп снимка и да кажем 500 лв глоба. е тогава кел файда да можем да вдигаме 200, като няма къде. скоро мощността на един двг ще се използва само при изпреварване.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Lane Staley написа:
                  msi написа:
                  Ми да,според мен всичко под 80 к.с. е за донорство
                  Е защо говорим глупости? Да си чешем клавиатурите ли? С тези 80 коня ( Браво 1,4 12V ) събота отидох, а вчера се прибрах от Сливен. И в двата случая за около ( разбирай под ) 3 часа, включително спирането за кафе и цигара на "зелена" бензиностанция около Пловдив. Аман от всичките дето се пънат колко са бързи, колко са им мощни колите. Защо за два пъти по 190 км магистрала ме изпревариха общо има няма 10 коли? Не претендирам, че 1,4 е ракета, казвам само, че този двигател няма проблем да носи Браво-то със 140-150 по цялата магистрала Тракия.
                  Торнадо е прав а колега ти говориш за Браво а той казва за Марея а те имат доста разлика.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    А мареа 1.4 12v тива май го няма в нито един каталог на марейте двигателите не почват ли от 1.6 16v.Мареа 1.4 звучи малко несериозно.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      6ma7ka7a написа:
                      А мареа 1.4 12v тива май го няма в нито един каталог на марейте двигателите не почват ли от 1.6 16v.Мареа 1.4 звучи малко несериозно.
                      Има,имаааааааааа я : http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2908.html
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Вай кой луд е направил тази гавра и койли ще си я купи мале.
                        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                        Коментар


                          #13
                          Е колкото моята тежи сигурно (80 кг бутилки метан), на бензин си върви. За всеки влак си има пътници
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            Колеги незнам какво сте се завайкали всички.Разгледайте линка който е пуснал Торнадо, колата има доста добри данни спрямо примерно ФВ Пасат 1.8 90 к.с. бие го по ускорение , по разход на гориво и в трите режима , а той е толкова по-тежък от Мареата.Имам чуството че сте невероятни рацери.Какво да кажем тогава за Мареа 1.9ТД 75к.с.
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              Не знам ама ми прави впечатление ,че никой няма въпросния автомобил или поне да познава човек с такъв.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X