Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рокерска стачка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рокерска стачка

    Днес във Варна видях стачката на Рокерите ,напрово ми се напълни душата как повече от 500 мотара спряха пред общината и започна да си форсират моторите и да надуват клаксоните.Кефех им се защото са задружни .Стачкуваха за големите данаци и за гадните пътища .време е вече от всички авто форуми да се организираме за нещо по мащабно. .До кога ще ни тъпчат тея управници, ако стоим само пред мониторите и си чешем пръстите по клавиатурата по-зле ще става.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Тука в София и да искаме няма да може да се съберем доста коли пред общината. Московска е с две ленти, ама в едната постоянно има паркирани автомобили Така че, и да вкараме оборотите в лютеницата от 20-30 коли, едва ли ще ни чуят С тия дограми напреднали, както шумоизолират, вероятността е нулева

    Коментар


      #3
      Не е задължително пред общината ако в 3/4 големи града се блокират по важни пътища в един и същи ден .Няма да чуят ли.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        dani389 написа:
        Не е задължително пред общината ако в 3/4 големи града се блокират по важни пътища в един и същи ден .Няма да чуят ли.
        Съгласен съм!А и все някой ще е отвън и ще каже и ще се натрупат хора не само от управниците ,но и от минувачите!!!И тогава става готино!!!А ако е в няколко големи града прав си ,че няма как да не се разбере и да не чуят!!!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Те днес за О време направиха града лудница ченгетата диви и щасливи ,а цял ден гледам държавните коли на общината щръпат на пред на зад и се чудят от каде им дойде.Ама са прави хората живеем в Европа цените като в Европа че и повече даже,Каде са ни Европейските пътища.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Ех защо не си снимал?! Било страхотна гледка сигурно.

            Коментар


              #7
              Re: Рокерска стачка

              dani389 написа:
              време е вече от всички авто форуми да се организираме за нещо по мащабно. .До кога ще ни тъпчат тея управници, ако стоим само пред мониторите и си чешем пръстите по клавиатурата по-зле ще става.
              Ще бъде изпълваща гледка колите от клубовете като легиони да се разхождат из града. Аз съм ЗА предложението.
              Fiat Stilo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Re: Рокерска стачка

                dani389 написа:
                Днес във Варна видях стачката на Рокерите ,напрово ми се напълни душата как повече от 500 мотара спряха пред общината и започна да си форсират моторите и да надуват клаксоните.Кефех им се защото са задружни .Стачкуваха за големите данаци и за гадните пътища .време е вече от всички авто форуми да се организираме за нещо по мащабно. .До кога ще ни тъпчат тея управници, ако стоим само пред мониторите и си чешем пръстите по клавиатурата по-зле ще става.
                Не е рокерска стачка, а днес откриват сезона.

                Коментар


                  #9
                  Може и така да е аз питах един моторджия и той каза че правели предупреждение на кмета за гражданско неподчинение зради данаците.Защото данака на един мотор бил колкото на бетовоз, доколко е вярно не знам но ти казвам какво ми каза един от тях.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Би ли обяснила какъв е този линк в подписа ти?!
                    Mindzu написа:
                    Ех защо не си снимал?! Било страхотна гледка сигурно.
                    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                    Коментар


                      #11
                      Много добра идея, остава само да се организираме, че и на мен ми писна от офроуда егати
                      fiat bravo 1.4 12v

                      Коментар


                        #12
                        Mindzu написа:
                        Ех защо не си снимал?! Било страхотна гледка сигурно.
                        Немаше с какво да снимам и трита ми телефона нямат камера,никога до сега не ме е било толкова яд че нямам камера по телефоните .Гледката беше жестока Мазните ченгета долитаха с патрулките от всички посоки и като слезнат гледат като попарени ,а рокерите с моторите по стълби градинки чек и пред главния вход на общината се беха качили,абе яко.Евала за задружито.
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #13
                          мен ако питате да се събираме та ако иска кмета ще го кача да го повозя във фиата да види как злобно дрънчи като мине през някоя дупка...не че незнае де ама...а като цяло пътищата във Варна са имам чувството най-гадните в цяла БГ...то тази вечер бях на селото ми и там улиците са по здрави то почти няма дупки ако трябва да съм честен...а във варна със колата съм като със ски на банско...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #14
                            Някой да казва само дата и час и първи съм на протеста.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар

                            Working...
                            X