Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Fiat coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно Fiat coupe

    Мараба на всички Регнах се тука за да ви попитам някои работи.Та значи да започна така... Като гледам пазара е заринат с коли и постоянно се внасят и цените падат.. Фиат купе яко ми фаща окото пък и е вървежен Във мобилето има вече бройки за около 4000-4300 Та примерно дали ще може да се намери за около 3700-3800 като крайна цена със сменени консумативи бля бля с една дума само мятам талона сипвам и карам - абе с една дума за 4 хилки МАКС да се сдобия с такова животно естествено оферно, а не дарак и от тук нататък ако отговора е да-да ми кажете как е работата с поддръжката, намират ли се части и те така, защото моите дружки сказват, че фиат по принцип се чупел бърдже, а най-стресиращото, че за купето части не се намирали лесно и били скъпи И по принцип със заплата от 300 лврчета да речем дали ще мога да му слугувам като се има в предвид, че не всичките да ги хвърля по колата и да одя сиромах Дайте едно рамо

    #2
    Според мен този постинг е пълен майтап, да не кажа гавра, ама ще ти отговоря - със заплата от 300 левчета си купи карта за градския транспорт, а още по-добре инвестирай в колело и си джиткай на воля.
    APRILIA Mille R '01

    Коментар


      #3
      защо да е майтап?напълно сериозен съм!какво толкова 300 лв за нищо ли ги нямате??

      Коментар


        #4
        Не. Имам ги. Обаче спортна кола (поне такава е концепцията на купето - нещо спортно за всекидневна употреба) не се поддържа с такава заплата. Ти и друга кола няма да можеш да я поддържаш с тези пари и да ти остава нещо. Затова - колело
        APRILIA Mille R '01

        Коментар


          #5
          добре де на какви цени са частите и колко гори

          Коментар


            #6
            Абе вие не обръщате ли вниманието на заглавието?Колегата който е постнал темата да каже какво пише в заглавието.Въздържам се от отговор ,но с 300 лв.какво по напред.Гориво ли,ГО или преглед ами данъка.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Обръщаме го на чат и затова пиша за последно в тази тема:Тук е моментът да използваш търсачката на форума. Мисля, че има доста изписано за купетата.
              APRILIA Mille R '01

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Абе вие не обръщате ли вниманието на заглавието?Колегата който е постнал темата да каже какво пише в заглавието.Въздържам се от отговор ,но с 300 лв.какво по напред.Гориво ли,ГО или преглед ами данъка.
                не колега имам в предвид след като я закупя и е направено сичко необходимо да си има ГО платени данъци абе всичко и от там нататък всеки месец по 300 лв доход да разполагам за бензин и ако се наложи нещо да хлопне и тропне по нея...

                Коментар


                  #9
                  Значи:Дсддсафвек дфдсе фе ефдфсасае гдффгдф лкйлкй асдсад ереред Fiat дфдсфдсфдсфв ввсд всдасд ававд Coupe ас вег йкг дг хйкгхйх есадфсдф цдфсдф ...Удфдс!

                  Коментар


                    #10
                    wwweb написа:
                    Значи:Дсддсафвек дфдсе фе ефдфсасае гдффгдф лкйлкй асдсад ереред Fiat дфдсфдсфдсфв ввсд всдасд ававд Coupe ас вег йкг дг хйкгхйх есадфсдф цдфсдф ...Удфдс!
                    не разбрах много освен едно купе вътре

                    Коментар


                      #11
                      xzibi7 написа:
                      wwweb написа:
                      Значи:Дсддсафвек дфдсе фе ефдфсасае гдффгдф лкйлкй асдсад ереред Fiat дфдсфдсфдсфв ввсд всдасд ававд Coupe ас вег йкг дг хйкгхйх есадфсдф цдфсдф ...Удфдс!
                      не разбрах много освен едно купе вътре
                      Със 300лв на месец само бензина няма да можеш да платиш на тази кола,това не е кола това е звяр
                      forza la FIAT
                      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                      Коментар


                        #12
                        за тия пари освен "дърак " друго купе няма да намериш и после и с 1000лв заплата във ред няма да го въведеш , без автокаско забрави да караш такава кола, защото недай си боже да те чукне някой и гориш части втора употреба почти няма, а новите са все едно на ферари по добре колега се ориентирай към браво примерно , за тези пари ще вземеш читаво и по нова година иначе на купето и бравото частите са горе долу на едни цени освен ламарините
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #13
                          значи все пак е така-трудно се намират части и са скъпи, а и много гори- демек да се преориентирам към друго мерси само да кажете колко разход на гориво дава

                          Коментар


                            #14
                            По-смислено заглавие не бях чел досега Остатъка го пропуснах по целесъобразност

                            Коментар


                              #15
                              Заглавието иначе е "Относно Купе" ама колегата нещо е омотал фонетиката с кирилските букви, мислел е че пише на фонетика, сега гледах на клавиатурата коя буква на коя отговаря .
                              Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                              Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                              Коментар

                              Working...
                              X