Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки за книжка - с или без очила?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки за книжка - с или без очила?

    Ако някой скоро е изкарвал/сменял книжка може би знае дали трябва човека да е с очила, ако носи по принцип и в медицинското пише, че е с очила.Благодаря.

    #2
    Едно приятелче което носи очила, каза, че не е задължително да си с очила, но каза по-добре без тях.

    Коментар


      #3
      Мерси и на него така са му казали, ама нарочно питам да не ни разкарват, че аз ще го карам до КАТ.

      Коментар


        #4
        Аз нося очила от около 3 години ,може и повече не помня вече!На книжката съм без очила!И до сега проблем не са ми правили!Както ти харесва и това е!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Predatorsi написа:
          Аз нося очила от около 3 години ,може и повече не помня вече!На книжката съм без очила!И до сега проблем не са ми правили!Както ти харесва и това е!
          Ясно, но сигурно в медицинското не пише, че си с очила, а в неговото си пише: "Годен с очила".

          Коментар


            #6
            vital написа:
            Predatorsi написа:
            Аз нося очила от около 3 години ,може и повече не помня вече!На книжката съм без очила!И до сега проблем не са ми правили!Както ти харесва и това е!
            Ясно, но сигурно в медицинското не пише, че си с очила, а в неговото си пише: "Годен с очила".
            Ами не помня точно ама мисля че пишеше...не съм сигурен и ако кажа мога да те излъжа!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              Predatorsi написа:
              vital написа:
              Predatorsi написа:
              Аз нося очила от около 3 години ,може и повече не помня вече!На книжката съм без очила!И до сега проблем не са ми правили!Както ти харесва и това е!
              Ясно, но сигурно в медицинското не пише, че си с очила, а в неговото си пише: "Годен с очила".
              Ами не помня точно ама мисля че пишеше...не съм сигурен и ако кажа мога да те излъжа!
              В моето пишеше, на снимката съм без очила, никой не обръща внимание. Пък и какво, ще ми забранят да нося лещи ли?
              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

              Коментар


                #8
                По скоро е за "лична употреба". Някъде бях чел, че ако носиш очила целодневно, на снимката е ХУБАВО да си с оила. Но пък и да си без очила, какъв е проблема. Ако не вярват че си ти , свалаш очилата и си същия като на снимката. Проблем е, ако си с очила на снимката и те накарат да ги сложиш да видят дали си ти, пък ти не носиш очила.

                Коментар


                  #9
                  Мой роднина го връщаха за нова снимка точно защото на медицинското му пише ше годен с очила а неговата снимка беше без.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички.
                    dani389 написа:
                    Мой роднина го връщаха за нова снимка точно защото на медицинското му пише ше годен с очила а неговата снимка беше без.
                    Точно това ме притесняваше. В краен случай ще го снимаме два пъти.

                    Коментар


                      #11
                      Едно време (преди 11-тина години) като карах курсовете, инструктора (понеже тогава на него се даваше снимката) ми казваше, че ако по принцип си с очила (носиш си ги постоянно, КАРАШ с тях и т.н...), на снимката също трябвало да си с очила. Така беше 10 years ago, сега не знам как е...

                      Коментар


                        #12
                        Колега ако на медецинското пише че си с очила задължително и снимката трябва да е с очила
                        ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

                        Коментар

                        Working...
                        X