Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 2 - плюсове и минуси ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 2 - плюсове и минуси ?

    Здравейте на всички Може да ви отегчавам с темата си, но много ми харесват тези пунтота, всичко в тях ми харесва и искам да стана един горд собственик на такава кола Брат ми има пунто 1 вече 3 години и е адски доволен от него. Та искам да знам плюсовете и минусите на тази кола, искам да е бензин и то икономична, не търся голям двигател, искам нещо което да е икономично, предимно ще се кара в града и от време на време извън града. Трябва ли да внимавам коя година ще е и другите неща там, общо взето искам да знам всичко хубаво и лошо за него Съжалявам ако съм отегчил някой, но просто искам да разбера повече информация за тази кола, благодаря ви много предварително Ако темата не е за тук, моля модераторите да я преместят.

    #2
    Ето ти един плюс - не знам друга кола, която да мине с 80 през легнал полицай висок около 10-13 см и да не й стане нищо (освен да се изкриви тавана от удара в главата на задностоящ в нея човек :D )Минуси - Ако вземеш пунто Мк. 2 - единствения минус е недостатъчно силния за моя слух фабричен subwoofer Друго не се сещам - ако е пунто Мк. 1 - може би годинките ще са минус ...

    Коментар


      #3
      Значи поне в минаването на препяствия няма да имам проблем :D Багажника и предполагам не е много голям

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16795
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар

        Working...
        X