Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с компютър.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    То вярно, че на обущaря децата ходят боси, но при мен ВСИЧКИ драйвери са последни версии и всички ВЕРСИИ са сертифицирани от малкитемеки, но въпреки това в 10% от случаите, когато реша да пиша във форума или скайп - щайгата се рестартира. Малкитемеки твърдят, че е драйвър - писна ми... Смених всички, няколко пъти. Сега си го изчаквам да се рестартира и си пиша мнението
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      Еми колеги аз мисля вариантите да се резва компа са три, hardware, windows, virus. Ако има проблем с калппави драйвери, би трябвало всичко да се омазва по Х-а, ако windows е виновен би трябвало да се резва при някой спесифични процеси, аз залагам на hardware слабо захранване, кофти сектори на диска, RAM, VGA. Ако се опита да се пусне допълнитален товар, принтер скенер т.н. захранването би трябвало да сдаде багажа, това важи и за натоварване на процесора (skype, clone TV). Eто аз сега имам проблем с единия лаптоп, без ОС-ма когато е студен всичко става, форматира си харда, инсталира ОС-ми, загрее ли резва когато си иска и инсталцията се проваля, сега ще го отварям да търся проблема(най-вероятно кофти закачена RAM).

      Коментар


        #18
        Проблема остана след поредната преинсталация.И на скайп и на клониране се рестартирва.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Tornado написа:
          Проблема остана след поредната преинсталация.И на скайп и на клониране се рестартирва.
          еееее , нали няколко поста нагоре беше писал че се е оправил проблема.я поясни. да не би пак да си преинсталирал без после да си деинсталирал дрв на видеокартата?и после след рестарт - инсталиране.

          Коментар


            #20
            Преинсталирах нагласих всичко както пише в книгите и пак се появи проблема.Закачам ТВ и започват рестартите.Набирам познат в скайп с използване на камера и отново същата история.Твърдо започвам да си мисля за умаляло захранване и проблеми с него.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Tornado написа:
              Преинсталирах нагласих всичко както пише в книгите и пак се появи проблема.Закачам ТВ и започват рестартите.Набирам познат в скайп с използване на камера и отново същата история.Твърдо започвам да си мисля за умаляло захранване и проблеми с него.
              сега ако ти помогна , и не почерпиш ЩЕ се разсърдя я изключи ТВ-то от компютъра и кажи дали рестартирането изчезва !

              Коментар


                #22

                Коментар


                  #23
                  Благодаря на отзовалите се оправих го с драйвер изтеглен от ATI
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #24
                    Tornado написа:
                    Благодаря на отзовалите се оправих го с драйвер изтеглен от ATI
                    :D човече нали и предишния път пак така беше,аз повече помня от теб, дето на главата ми са (ххх)бр. компютъра

                    Коментар

                    Working...
                    X