Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНО - Някой ходил ли е с дете в Гърция?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СПЕШНО - Някой ходил ли е с дете в Гърция?

    Колеги, утре сутрин заминаваме с приятели до Александруполи, но в последния момент се сетихме, че може да има проблем заради детето им.Някой ходил ли е след приемането ни в ЕС към Гърция с дете и знае ли какви документи може да поискат?Двамата родители ще пътуват, но детето няма никакви документи, освен акт за раждане...

    #2
    Ако детето е под 14 г., трябва да има валиден паспорт, ако е по-голямо - лична карта.ПП: Не съм ходил в Гърция, всъщност само в Румъния съм ходИл още като дете... Но информацията е от жена ми, а тя както знаеш работи в една репресивна организация и може да й се вярва .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Благодаря, същата информация научих и от другаде.Много жалко, приятелите ни се отказват от пътуването... ама ние вече сме се нагласили, ке одиме...

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Благодаря, същата информация научих и от другаде.Много жалко, приятелите ни се отказват от пътуването... ама ние вече сме се нагласили, ке одиме...
        Акта за раждане го носете ако няма брак между родителите. Иначе правят справка по компютъра и се чака повече.
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар

        Working...
        X