Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нагли и крадливи служители в OMV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    целта ми е колегите да внимават при зарежданеиначе той си се разправя с OMV
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      u_bo написа:
      сега се сещам че всеки търговски обект е ДЛЪЖЕН да има книга за оплаквания.
      да, да, ама не то това да не е по татово време, я се опитай да я поискаш, най-много да си изпросиш някоя бухалка в главата, пък и то такова добиче вече нема, ще харчат грешни пари за некви си тетрадки, пък и кой ли ще ги чете после.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        NikMar написа:
        u_bo написа:
        сега се сещам че всеки търговски обект е ДЛЪЖЕН да има книга за оплаквания.
        да, да, ама не то това да не е по татово време, я се опитай да я поискаш, най-много да си изпросиш някоя бухалка в главата, пък и то такова добиче вече нема, ще харчат грешни пари за некви си тетрадки, пък и кой ли ще ги чете после.
        грешиш.ако нямат санкцията е акт от 200 до... лв. обаждаш се в "....... за защита на потребителя"основното е да не са анонимни оплакванията.

        Коментар


          #19
          NikMar написа:
          u_bo написа:
          сега се сещам че всеки търговски обект е ДЛЪЖЕН да има книга за оплаквания.
          да, да, ама не то това да не е по татово време, я се опитай да я поискаш, най-много да си изпросиш някоя бухалка в главата, пък и то такова добиче вече нема, ще харчат грешни пари за некви си тетрадки, пък и кой ли ще ги чете после.
          Абсолютно си в грешка, колега, тези книги не ги е родило татовото време и не са си останали в него. Има ги и никой не ме е бил с бухалаката, когато ги искам , само ръцете им се разтреперват. В обекти на ОМВ съм го правила точно два пъти - в Пловдив, на изхода за София и в София, на надлез "Надежда". Пиша си кой, какво и как точно е направил/не направил. Защото ми омръзна всеки да се прави на тарикат и да се опитва да те .....
          Bravo 1.6/16V ... и на газ

          Коментар


            #20
            Дай боже навсякъде да ги има!
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #21
              Дааааа.... По тия ОМВ-та почнаха да правят каквото си искат. Затова няма милост от моя страна вече. Никога не идва никой когато зареждам, не че чакам да дойде, но са длъжни. В почти 95% от случайте си сипвам сам. И винаги взимам касова бележка, навик от бащата , понякога и фактура. Днес например направо щях вече да вдигна скандал. Седя си аз на ОМВ Бояна посока горубляне и акам пред мен колата която беше, едно Браво, да зареди. Както и да е изчаках ги хората мъж и жена моткаха се спокойно. Влизам вътре след като заредих догоре и 5мин чакам да ме обслужат. Касите празни а хората си говорят как въпросният Пич с Бравото си зарязал жената. И след 5-тата минута се сетиха, че има и клиенти които искат да си платят. Просто вече не знам какво да мисля. Уж американски маниери почнаха да се налагат по МкДоналдс и Шел дори и ОМВ, но явно вече ги събират всякакви.
              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
              Настояща: VW Polo 1.1i '92

              Коментар


                #22
                аз пък винаги стоя и чакам да ми заредят колкото съм казал и после отивам да плащам...а като сляза на ОМВ до ЖП гарата си зареждам сам и ми е най-добре сипвам бавно и точно колкото искам...
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #23
                  Roko написа:
                  Добре де, Вие като зареждате не чакате ли да заредят толкова, за колкото сте казали?Аз винаги изчаквам и след това отивам да платя!
                  Аз винаги седя до бензинджията и гледам колко ще сипе!Даже аз си отварям и затварям капачката!!!Парите ги давам на него не на касата ,пък той каквото иска да прави!!!Аз да съм си сигурен ,че са ми сипали необходимото количество гориво!!!
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар

                  Working...
                  X