Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нагли и крадливи служители в OMV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нагли и крадливи служители в OMV

    пиша го тук, за да го видят повече хораедин приятел спира на OMV да зареди газказва да му сипят за 20 лева и влиза да плащаонзи на касата пита коя колонкаобаче задава и странния въпрос: "за колко си заредил?"нашия човек си казва 20касиера взима парите обаче скатава касовата бележкаагента се усеща че става нещо след странния въпрос и си иска бележкатаи какво се оказва - зареденото гориво е за 17 лева и някакви стотинкиследва панаир и оправданието е, че колата толкова била събрала което естествено не е вярно
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Егати наглярите..... Кажи поне на кое OMV е било това.

    Коментар


      #3
      А аз веднъж сипвам на жигулата газ. Казах на младежа да сипе 20 лв, и отидах да плащам. Дадах 20 лв и не чаках за бележка.Излезнах от вънка и преместих колата да и помпя гумите, и след около 3 - 5 минути излиза касиерката да хвърля някъкъв боклук и ми вика "ама аз си мислех че сте си тръгнали вече".И аз се чудя кво става, а тя ми каза че жигулата била събрала 18лв и малко, но ме нямало на колонката и си мислеля че съм си тръгнал, и ми каза да ида да си ми даде рестото. Аз останах много радостен от цялата случка и много учуден, много исках да и ги оставя на нея, но тогава бях безработен и щях да птъувам а имах 7-8 лв. и отидах и си ги взех.Тва е на ОМВ в Банишора - до затвора.
      Bravo JTD 105 '98

      Коментар


        #4
        Добре де, Вие като зареждате не чакате ли да заредят толкова, за колкото сте казали?Аз винаги изчаквам и след това отивам да платя!
        Space Star 1.9 DID

        Коментар


          #5
          в София на Гюешево, до бизнеспарс Сердика
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Roko написа:
            Добре де, Вие като зареждате не чакате ли да заредят толкова, за колкото сте казали?Аз винаги изчаквам и след това отивам да платя!
            аз чакам винагино по принцип си искам и касовата бележка
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Аз затова винаги и навсякъде си искам касовата бележка и гледам какво пише на нея.Започвам да ставам като Робокоп - подозрителен, мнителен и винаги очите на четири. Ха си се отпуснал малко, ха са ти го поставили.По улиците пълно с камикадзета, в трамвая джебчии, у форумите "дребни" мошеници.По бензиностациите лъжат първо с качеството и количеството, после момчетата дето бачкат там и те просят с’тинки, че шефо се скръндза за заплати....или ще ти сипят дизел вместо бензин...
              Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

              Коментар


                #8
                Е аз затова си пълня винаги сам - ако си сипя бензин - моя грешка. 2-ро - пълня си до ръба БЕЗ да си оливам колата с капките. 3-то - дори и да ми сипва друг - няма как да отида да платя, при положение че ключовете са на капачката, и като си свърши човека работата, поглеждам колонката какво е отчела.

                Коментар


                  #9
                  Roko написа:
                  Добре де, Вие като зареждате не чакате ли да заредят толкова, за колкото сте казали?Аз винаги изчаквам и след това отивам да платя!
                  Не чакам, но после гледам за колко е сипал. Пък и го гледам отвътре.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    Хм, аз си чакам бележката и тогава плащам... После не съм се сещала обаче да загледам колонката.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      #11
                      Аз днес изчаках до 27лв. от 30 и отидох да плащам и като се върнах- пишеше 30.00лв.- бахти и специалистите факири са тези- направо ми обраха точките- аз когато съм се пробвал все ми бяга мекия спусък. :D :D :D
                      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Аз пък до сега не съм имал приключения от този характер. Всеки път си сипвам на ЛукОил. Казвам за 20 примерно и влизам да плащам. Обаче после имам навик винаги да погледна колонката какво е отчела. До сега не съм брал ядове.

                        Коментар


                          #13
                          бреех , не бях се заглеждала досега в бележките аз , макар че никога не сам сменяла бензиностанцията.ама пък иначе в един от сервизите където бях ходила ми гепцали един от ключовете към комплекта, който е в резервната гума.
                          ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                          Коментар


                            #14
                            Аз винаги чакам за касова.Толкова нещо съм прочел, че все си викам почакай там няколко секунди няма да загубиш кой знае кво ама си вземам касовата всеки път!
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              до Sev:колега на сайта на ОМВ има факс на офиса им в София.След подобно изпълнение им пуснах един факс с написани:дата, час , коя бензиностанция и описание на случката.Написах си името и телефон за връзка и ги посъветвах да си погледнат в записите от камерите.Определено ефект ИМАШЕ ако само си мълчи твоя човек и разчита на форумите, ефектта ще е окло 5 % от този на добре написаното оплакване.сега се сещам че всеки търговски обект е ДЛЪЖЕН да има книга за оплаквания.

                              Коментар

                              Working...
                              X