Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нямам думи ......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    MartoModev написа:
    ///// написа:
    Аз обаче се питам друго нещо! Добре де, а не е ли по-добрър варианта вместо чип-тунинг, аз за тези пари да си сложа спирачки брембо или чисто нови летни гуми пирели 15-ки! Нещо, което по-скоро да увеличи сигурността и стабилността на колата!Вие какво ще кажете от тази гледна точка на нещата?
    Ти ДА ама Гофу требе да е бръззз.
    Бръззз - за да стигне по-бързо до моргата от всииииички други.
    Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
    GPS-5"+iGO Navigation

    Коментар


      #17
      Не мога да разбера какво толкова се подигравате с Голфа -това е доказано добра кола.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #18
        Е нека ми е зле с "лошото" BRAVO
        Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
        GPS-5"+iGO Navigation

        Коментар


          #19
          VooDoo написа:
          Не мога да разбера какво толкова се подигравате с Голфа -това е доказано добра кола.
          Хасане, първо голфа е прехвалената идиотщина на немската автомбилна индустрия, свързана предимно със кичозен тунинг у нас и второ "пилотите", управляващи това "нещо" са обикновено заплаха за останалите участници в движението по пътищата. И трето - ми просто ела само един ден на работа, че да видиш как са мнооо корави, не се чупят.... и за нещастие ми висят само по подемниците. Еми добре, че са гоуфовете, че и аз заплата да получавам. А моя фиат дет’ се чупи... бе май нещо се е повредил, щот’ нищо му няма!

          Коментар


            #20
            ///// написа:
            VooDoo написа:
            Не мога да разбера какво толкова се подигравате с Голфа -това е доказано добра кола.
            Хасане, първо голфа е прехвалената идиотщина на немската автомбилна индустрия, свързана предимно със кичозен тунинг у нас и второ "пилотите", управляващи това "нещо" са обикновено заплаха за останалите участници в движението по пътищата. И трето - ми просто ела само един ден на работа, че да видиш как са мнооо корави, не се чупят.... и за нещастие ми висят само по подемниците. Еми добре, че са гоуфовете, че и аз заплата да получавам. А моя фиат дет’ се чупи... бе май нещо се е повредил, щот’ нищо му няма!
            И аз покарках такъв повреден фиат .... що са не чупеше
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар

            Working...
            X