Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-грозните коли.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-грозните коли.

    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=790062
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Корейците наистина избиват рибата с тоя Сангйонг, на всичко отгоре "има и малка пластмасова ваза за цветя на арматурното табло". За второто място на Мултипла в класацията съм съгласен. Защо обаче са пропуснали седан версията на Renaut Clio? A не мога да разбера какво прави там Кръзър-а на Крайслер?Дизайна на тая кола е страшен. В София съм виждал едно с твърд таван на паркинга пред SAS hotel - страшен дизайн!
    2.4 JTD

    Коментар


      #3
      Защо обаче са пропуснали седан версията на Renaut Clio?
      Защото ако е Renault Clio, трябва да е на пьрво място! То си е грозно пате отвсякьде!

      Коментар


        #4
        Не знам, но за мен някак си много гроъни ми се струват Мултипла и Сеат Марабелла...А още повече марабелата си е менте а Фиат Панда
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Ford KA

          Коментар


            #6
            divaka написа:
            А още повече марабелата си е менте а Фиат Панда
            Това е страшно вярно Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

            Коментар


              #7
              хе за мен номер 1 са кадет комби с две врати и същия трабант. гениална инженерна мисъл са тва комбита двувратки :D
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                #8
                аз съм виждал много круизери и ме закеффат бая яко, така че аз лично не бих сложил тази кола в тази класация, същото мисля и за мултиплата...
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Ford KA
                  Защо, тя е красива, като настьпана жаба си е!

                  Коментар


                    #10
                    Старият С5 на Ситроен пък и новия нещо не ме радва. Ами новата Микра - ужас. И тия Сузикита Суифт и Матиз и безброй други евтини грозотии.
                    Почиствам пътни знаци.

                    Коментар


                      #11
                      Сещам се за още грозни коли: Голф 1 (не че 2 е по-красив); Джета; Пасат 1

                      Коментар


                        #12
                        моля

                        toko написа:
                        хе за мен номер 1 са кадет комби с две врати и същия трабант. гениална инженерна мисъл са тва комбита двувратки :D
                        Моля..моля..няма да се обиждаме на Трабантче http://free.bol.bg/svetlion/trabant/

                        Коментар


                          #13
                          А стига бе! Как го сьбра тоя Вартбург в Трабито ??? Твоя ли е колата?
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            не

                            Моята е тази но в проект за Вартбургов ДВГ -

                            Коментар

                            Working...
                            X