Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кажета каква карта да взема за интернет за лаптоп/стар модел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кажета каква карта да взема за интернет за лаптоп/стар модел

    Кажете каква карта да взема за интернет за лаптоп/стар модел от тука нещо например, или някъде другаде, нещо цени да знаете http://www.pazaruvaj.com/mrezhovi-karti-c3658/
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    Виж какъв му е слота - PCMCIA или CARDBUS и по това ще си намериш.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Re: кажета кеква карта да взема за интернет за лаптоп/стар м

      kluchar написа:
      кажета кеква карта да взема за интернет за лаптоп/стар модел от тука нещо например или някаде другаде нещо цени да знаете http://www.pazaruvaj.com/mrezhovi-karti-c3658/
      Кекавите карти свършиха, имаме само работещи

      Коментар


        #4
        Re: кажета кеква карта да взема за интернет за лаптоп/стар м

        wwweb написа:
        kluchar написа:
        кажета кеква карта да взема за интернет за лаптоп/стар модел от тука нещо например или някаде другаде нещо цени да знаете http://www.pazaruvaj.com/mrezhovi-karti-c3658/
        Кекавите карти свършиха, имаме само работещи
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          ако е дърта кочина и не си сигуренси вземи USB LAN карта,за около 20-30 лв. има избор.после на всякаккъв компютър може да я ползваш - лаптопи и стационарни ..

          Коментар


            #6
            u_bo написа:
            ако е дърта кочина и не си сигуренси вземи USB LAN карта,за около 20-30 лв. има избор.после на всякаккъв компютър може да я ползваш - лаптопи и стационарни ..
            Точно пък на дърта разкошница, баш мрежова карта на USB интерфейс му трябва!Ключарю, отиваш в някоя фирма дето продава лаптопи втора употреба.Можеш да пробваш в физическия факултет - не мога да се сетя името на фирмата, ама е известна Казваш, че искаш 16bit PCMCIA LAN карта.За да не стане гаф, наблягаш, че искаш задължително 16bit вариант.Щото има и 32bit а може компота ти да не ги поддържа.Различават се по оная златистата лента с пъпки на края на картата:Тази, която ти трябва не трябва да има такава лента.Именно тя различава двете поколения карти.И им кажи, да ти дадат по-маркова такава - 3Com например.Не за друго, просто вероятността дъртия ти уиндоус да има вградени драйвери за нея е по-голяма.Успех.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              Аз на стария лаптоп имах точно такъв проблем.купих си една ПЦМЦИ карта, която се оказа че изобщо компа не я разпознава. Добре че из офиса има разни стари кошници, и я смених с една друга, която работи и до днес.Интересното беше, че моята карта (очевидно 32 бит) тръгна на по-стар модел Компак от моя Компак, а на моя не ще...Иначе ключарю, ако не си си намерил карта, мога да ти дам моята. Стария лаптоп вече не работи, а картата си стои...

              Коментар


                #8
                Ми аз затова му разправям да дири само 16bit (TypeI/II).С тях проблеми няма.И ако някой се сети за името на онази фирма във Физическия (на ул Джеймс Ваучер ) нека да я каже на клучаря, че съвсем ми излезе от главата...От там съм купувал много такива карти, има бол...Иначе може да се пита и в Лиана, и в Итема...Нова такава карта трудно ще намери - сигурно вече няма живи създатели
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Esper написа:
                  u_bo написа:
                  ако е дърта кочина и не си сигуренси вземи USB LAN карта,за около 20-30 лв. има избор.после на всякаккъв компютър може да я ползваш - лаптопи и стационарни ..
                  Точно пък на дърта разкошница, баш мрежова карта на USB интерфейс му трябва!Ключарю, отиваш в някоя фирма дето продава лаптопи втора употреба.Можеш да пробваш в физическия факултет - не мога да се сетя името на фирмата, ама е известна Казваш, че искаш 16bit PCMCIA LAN карта.За да не стане гаф, наблягаш, че искаш задължително 16bit вариант.Щото има и 32bit а може компота ти да не ги поддържа.Различават се по оная златистата лента с пъпки на края на картата:Тази, която ти трябва не трябва да има такава лента.Именно тя различава двете поколения карти.И им кажи, да ти дадат по-маркова такава - 3Com например.Не за друго, просто вероятността дъртия ти уиндоус да има вградени драйвери за нея е по-голяма.Успех.
                  е точно вчера си зех юсб към лан на едно топче 500к.с. за сина и е супер. само за 18лв. какво му плащаш? и вече има нет.

                  Коментар


                    #10
                    karal fiat написа:
                    е точно вчера си зех юсб към лан на едно топче 500к.с. за сина и е супер. само за 18лв. какво му плащаш? и вече има нет.
                    Кво е това "500к.с."? Нищо им няма, ама на по-старите кошници може да има проблем с подкарването.Освен това драйверите за тези устройства са по-тежки, щото именно драйвера изпълнява голяма част от нещата, които стандартно се вършат от нормалната мрежова карта.Спомня ли си някой за софтурените модеми на времето? Е, същата работа е.При дърт компот, това може да се окаже драма. Съвсем нормална PCMCIA карта втора употреба пак ще му излезе приблизително толкова.И ще работи много по-добре на слаб копот отколкото тази измишльотина.Както и да е, това е мое мнение и не мисля да споря за него.
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #11
                      Esper написа:
                      karal fiat написа:
                      е точно вчера си зех юсб към лан на едно топче 500к.с. за сина и е супер. само за 18лв. какво му плащаш? и вече има нет.
                      Кво е това "500к.с."? Нищо им няма, ама на по-старите кошници може да има проблем с подкарването.Освен това драйверите за тези устройства са по-тежки, щото именно драйвера изпълнява голяма част от нещата, които стандартно се вършат от нормалната мрежова карта.Спомня ли си някой за софтурените модеми на времето? Е, същата работа е.При дърт компот, това може да се окаже драма. Съвсем нормална PCMCIA карта втора употреба пак ще му излезе приблизително толкова.И ще работи много по-добре на слаб копот отколкото тази измишльотина.Както и да е, това е мое мнение и не мисля да споря за него.
                      съгласен, просто не се бях сетил за втората употреба ключарю , все пак говорим за лаптоп - взимаш го и отиваш на място с него да пробваш дали ти го разпознава комп-а

                      Коментар


                        #12
                        лан

                        аз имах преди намерих си е на улицата работеща от едни където опъват мрежи и е дадох да е продават в един магазин -заложна къща ни пари ни карта ама тогава нямах лаптоп-това е че като е пробвам трябва да се настрой
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Re: лан

                          kluchar написа:
                          аз имах преди намерих си е на улицата работеща от едни където опъват мрежи и е дадох да е продават в един магазин -заложна къща ни пари ни карта ама тогава нямах лаптоп-това е че като е пробвам трябва да се настрой
                          Чета, мисля, гадая но това последното изобщо не мога да го разкодирам.Та последно, имаш си в момента карта, ама не можеш да я настроиш ли?Естествено че като я пъхнеш в лаптопа, трябва и да се понатроят някой неща.И като имаш вече картата се обади да мина и да ти я настроя, щото ако трябва да го правим с писане - аз се предавам Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            Esper написа:
                            karal fiat написа:
                            е точно вчера си зех юсб към лан на едно топче 500к.с. за сина и е супер. само за 18лв. какво му плащаш? и вече има нет.
                            Кво е това "500к.с."? Нищо им няма, ама на по-старите кошници може да има проблем с подкарването.Освен това драйверите за тези устройства са по-тежки, щото именно драйвера изпълнява голяма част от нещата, които стандартно се вършат от нормалната мрежова карта.Спомня ли си някой за софтурените модеми на времето? Е, същата работа е.При дърт компот, това може да се окаже драма. Съвсем нормална PCMCIA карта втора употреба пак ще му излезе приблизително толкова.И ще работи много по-добре на слаб копот отколкото тази измишльотина.Както и да е, това е мое мнение и не мисля да споря за него.
                            500 мегахерца :P има качено хп и няма проблем.

                            Коментар


                              #15
                              Re: лан

                              kluchar написа:
                              аз имах преди намерих си е на улицата работеща от едни където опъват мрежи и е дадох да е продават в един магазин -заложна къща ни пари ни карта ама тогава нямах лаптоп-това е че като е пробвам трябва да се настрой
                              Кво?
                              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                              Коментар

                              Working...
                              X