Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IQ тест за пътешественици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Master28 написа:
    е, поне ще понаучим географията...
    Да, прав си! Навремето като бях ученик, ни караха да учим столиците на Ю. Америка, а сега не мога да намеря къде е Боливия! Вече, след тази игричка, просто съм решил да се поинтересувам от Африка и Азия, явно там ми е най-слабото място!ПП: Абе Вие чували ли сте за Western Wall? Разбрах какво е от Уикипедия, но до сега не бях чувал за нея!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #17
      двамата Феникса (аз и жена ми) сме мнооооого умни... като 2 х 5 = 10без коментар:
      Прикачени файлове
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #18
        phoenix написа:
        двамата Феникса (аз и жена ми) сме мнооооого умни... като 2 х 5 = 10без коментар:
        Хайде като сте рекли да се хвалим: 109 точки от мен - сам
        Прикачени файлове
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #19
          Roko написа:
          Master28 написа:
          е, поне ще понаучим географията...
          Да, прав си! Навремето като бях ученик, ни караха да учим столиците на Ю. Америка, а сега не мога да намеря къде е Боливия! Вече, след тази игричка, просто съм решил да се поинтересувам от Африка и Азия, явно там ми е най-слабото място!ПП: Абе Вие чували ли сте за Western Wall? Разбрах какво е от Уикипедия, но до сега не бях чувал за нея!
          Да и аз бях шокирана от този уестърн уол, но намерих информация и вече знам, намира се в Йерусалим.
          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

          Коментар


            #20
            Това ми е най-доброто постижение, но от кой път и аз не знам!
            Прикачени файлове
            Space Star 1.9 DID

            Коментар

            Working...
            X