Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IQ тест за пътешественици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    IQ тест за пътешественици

    Натискате "Старт", появява се карта на света и трябва да улучите точното или поне в близост даденото място на столиците и забележителностите. Общо 12 нива са. Забелязвам, че съм доста зле с Африка, Близкия изток, че и далечния... http://www.travelpod.com/traveler-iq/Взето от "Рено Клуб БГ"!
    Space Star 1.9 DID

    #2
    Ехаааа. Много готино.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      еха супер е
      Fiat Brava
      Volkswagen Golf
      и тия три неща

      Коментар


        #4
        Слабо, слабооооооооо не мога да прескоча 6-то ниво...... Много ми куца Африката..... много яко е това голяма зарибявка А кой е ицелил минимални километри? аз 55 за галерията Уфици

        Коментар


          #5
          Re: IQ тест за пътешественици

          Страхотно!!!!Аз също се изложих за Африка и централна Америка....Не можах да мина 6-то нивоа иначе на всяко стартиране отначало дали сменя въпросите, или едни и същи и като ги научиш ще стигнеш до край...Много занимателно и същевременно образователно..Браво!

          Коментар


            #6
            Re: IQ тест за пътешественици

            ...Два пъти на 10-то ниво приключвам...!!!Заболя ме главата и спирам..!

            Коментар


              #7
              Срам ме е да кажа аз до къде стигнах.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                24 километра най-добро постижение на Los Angeles. Иначе на 6-то ниво приключвам ,ама мога и повече със сигурност.
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  EVITA написа:
                  Срам ме е да кажа аз до къде стигнах.

                  Коментар


                    #10
                    Тва седмото нещо ми дава зор ... 2000 точки не ми достигнаха

                    Коментар


                      #11
                      Егати, на седмо изкарах 37456 при необходими 37500 за да продължа някакви си мизерни 44 точки. Заради Гадния Източен Тимор е, попреместих го с някакви си 10000 км А иначе най-близкото попадение ми е Замъка Единбург - 2 кмЧуствам, че като се прибера доста ще си поиграя
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        #12
                        Тоя тест не е за хора с голяма резолюция При 1600 x 1200 уж цъкам на Истанбул, а то ми отчита Финикс, Аризона

                        Коментар


                          #13
                          .... а аз си мислех че съм добре запознат с географията! Да не Ви казвам къде пратих Сейшелските о-ви! Иначе, най-близкото ми предположение беше Минск, Беларус - 54 км.Колега, тия 2 км как успя да ги докараш толкова точно?
                          Space Star 1.9 DID

                          Коментар


                            #14
                            2 години като спедитор + вече 2,5 години Мениджър доставки - в Европа почти нямам над 100-120 км.Макар точно Единбург да беше на късмет
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #15
                              Вече десетина пъти ме къса на 10-то ниво и все по около 5,6,7, хил. точки ми остават т.е. 1-2 верни отговора...е, поне ще понаучим географията...

                              Коментар

                              Working...
                              X