Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Aвто компютърна диагностика ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Aвто компютърна диагностика ?

    Здравейте ! Интересува ме някой има ли информация откъде мога да си намеря софтуер и необходимото оборудване за компютърно диагностициране на автомобилите. Изобщо къде се продава такава техника? Не бих отказал и линкчета към кракнат софтуер за проба, но предпочитам да си закупя всичко необходимо легално. Интересно ми е, свързано ми е със специалността и ще се радвам на малко помощ от ваша страна... Благодаря предварително ! :D
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    #2
    Тук

    Коментар


      #3
      Хмм, мерси за отговора, но се надявах на интерфейс, който не е просто с "4 стърчащи жички"... Благодаря все пак. Продължавам да търся нещо по-скъпичко и добре направено.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        crush написа:
        Хмм, мерси за отговора, но се надявах на интерфейс, който не е просто с "4 стърчащи жички"... Благодаря все пак. Продължавам да търся нещо по-скъпичко и добре направено.
        Това е най-качествено от оборудването, което се продава, в тези ценови граници. Ако искаш нещо по-добро, трябва да приготвиш четирицифрена сума.Има един магазин под Вантотрейд, където се продава професионална техника, можеш да го посетиш

        Коментар

        Working...
        X