Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На бас, че няма да сменят министър Петков!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На бас, че няма да сменят министър Петков!

    Хора 99% съм сигурен, че не само правителството няма да подаде оставка, но и "пикаещия фонтан", както наричат вътрешния министър в родния му град, нито ще подаде оставка, нито такава ще му бъде поискана, нито ще бъде отстранен по какъвто и да било друг начин! То бива бива наглост и дебелоочие, ама това вече на нищо не прилича! Та - има ли някой, който да се обзаложи!?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    че това е ясно :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      И през ум няма да му мине даже идеята за оставка! Такива само бой и еб@не ги оправя, ама и с това трябва да се внимава, че може да им хареса...
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #4
        Уви, прав си. Много ми се иска да се обзаложа, че ще се махне, ама...Абе карай, за по една бира съм съгласен - надеждата ни крепи.Става ли?
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Това го знае всяко хлапе!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Lane Staley написа:
            Уви, прав си. Много ми се иска да се обзаложа, че ще се махне, ама...Абе карай, за по една бира съм съгласен - надеждата ни крепи.Става ли?
            Ако не се яви някой върл защитник на обратната теза, за да не бъде баса проформа - да съгласен съм! :D
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Не само, че не трябва да подава оставка нито той, нито цялото правителство. Безумство е, месеци преди края на мандата да има смяна на министри или предсрочни избори. Не съм убеден, че Румен Петков е замислил цялата история. А в момента, това като цяло не лошо правителство определено няма алтернатива.Чак не вярвам, че съм заклет Костовист!

              Коментар


                #8
                време си е Петков да изчезваможе и другия да не върши работа, но този е адски нагъл и...нямам дума с която да се изразя
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  PASSARELLA написа:
                  Не само, че не трябва да подава оставка нито той, нито цялото правителство. Безумство е, месеци преди края на мандата да има смяна на министри или предсрочни избори. Не съм убеден, че Румен Петков е замислил цялата история. А в момента, това като цяло не лошо правителство определено няма алтернатива.Чак не вярвам, че съм заклет Костовист!
                  За тия месеци, а всъщност повече от година - колко още ще открадне тройната коалиция - не ми се мисли направо... А Ви гарантирам уважаеми дами и господа, защото имам поглед отвътре за определена сфера от държавата, че както се краде сега - ей богу - никога не се е крало в тая държава!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Последните 8 години наистина са свързани с големи кражби.

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      PASSARELLA написа:
                      Не само, че не трябва да подава оставка нито той, нито цялото правителство. Безумство е, месеци преди края на мандата да има смяна на министри или предсрочни избори. Не съм убеден, че Румен Петков е замислил цялата история. А в момента, това като цяло не лошо правителство определено няма алтернатива.Чак не вярвам, че съм заклет Костовист!
                      Бааа, той ако я беше замислил тая работа, нямаше да излезе в СРС-тата Ама и сега - нали в България всяко чудо е за три дни... А бившия ни кмет е толкова нагъл, че и Европейския съюз не може да го мръдне от мястото му.
                      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                      Коментар


                        #12
                        Всеки народ си заслужава управлението!!!Като сме овце-ще ни стрижат!!!

                        Коментар


                          #13
                          Живо се интересувам от политика, но не обичам да я коментирам, тъй като съм стигал до сериозни караници дори с приятели. Конкретно за министъра на вътрешните работи: аз така и не разбрах какво е прегрешението му. Ако някой е разбрал, нека да обясни. Освен това смятам, че това е първия министър мъжкар след 10-ти ноември, който е начело на МВР.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            най-малкото е че хората му нямат доверие, даже и никакви прегрешения да нямакоето автоматично в Европа и нормалните държави означава - вънкак може министър да им ходи на Галеви на крака...
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Sev написа:
                              време си е Петков да изчезваможе и другия да не върши работа, но този е адски нагъл и...нямам дума с която да се изразя
                              Време е цялото правителство да изчезва... че това е адски нагло и... нямам думи с които да се изразя... Както е тръгнало, тези ще ни прецакат и членството в ЕС... За толкова години не разбрах какво не му харесвахте на Костов?!?Публични убийства на бизнесмени, замесени с енергийната мафия, спиране на еврофондове, постоянни предупреждения от ЕС, милиони долари в сейфове, замесени нагли министри в различни афери, които се надсмиват над собствения си народ и правят каквото си искат... И Р.Овч, и пикаещия фонтан, и който и да хванеш от тях са гадни мръсни свине.Четете ли, господа от разузнаването, четете ли?

                              Коментар

                              Working...
                              X