Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На какво ухае в колите ви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    в мойта пък ухае на крака дори без да съм бил в нея Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 може да е от джапанките, които сам залепил на тавана Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      Имам 6 ароматизатора и не се знае точно на какво. 3 борчета, едно амби пурче на таблото, едно желе зелен лимон и парфюм за кола...

      Коментар


        #18
        Обикновено на Амбипур Антитобако, но от известно време го смених с Амбипур Гранпри.Иначе се замислих за казаното от kiro_of_the_day много зависи какво точно съм ял

        Коментар


          #19
          Аз имам амби пур, но съм го намалил докрай и съм спрял духалката зад него- не обичам никакви миризми- за тези, които возя съм го турил това шише.
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #20
            И аз имам един амби пур, отдавна изветрял вече, а иначе предпочитам миризма на ябълка. В колата не се пуши.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #21
              Имам ароматизатор на ванилия, намазал съм таблото със спрей на ванилия, имам и ароматизирано мече с аромат на ванилия ... с две думи - мирише на ванилия :D

              Коментар


                #22
                ванилия
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #23
                  Папая!

                  Коментар


                    #24
                    каракуди
                    VTS 16V

                    Коментар


                      #25
                      Dandi написа:
                      каракуди
                      Позната миризма- като на да не казвам- веднъж си бях забравил живарника с люспи немит 3 дена- ( бех зел само рибата),после беше- мани- мани- като п..ка мирисА 3 седмици.
                      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #26
                        Ванилия и анти-табак са ми любимите аромати. А точно каква марка е ароматизатора, не знам, купих го от Била. На палиото имах някакъв "м-р Маркус", но нещо не можа да стане на мареата, по-тясно е мястото, на което се поставя.Между другото, когато тия дни правих профилактика на климатика и смених и филтъра на купето (известен и като поленов, а също и като анти-поленов филтър), ми предложиха да го напоят със съдържанието на ароматизатора. Някой правил ли е нещо такова и какъв е ефекта ?
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #27
                          snake написа:
                          Ванилия и анти-табак са ми любимите аромати. А точно каква марка е ароматизатора, не знам, купих го от Била. На палиото имах някакъв "м-р Маркус", но нещо не можа да стане на мареата, по-тясно е мястото, на което се поставя.Между другото, когато тия дни правих профилактика на климатика и смених и филтъра на купето (известен и като поленов, а също и като анти-поленов филтър), ми предложиха да го напоят със съдържанието на ароматизатора. Някой правил ли е нещо такова и какъв е ефекта ?
                          звучи интересно но според мен ефекта ще е доста краткотраен...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #28
                            на тоалетна(ароматизатор за тоалетна де ), днес си взех един ароматизатор, който изхвърлих...
                            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                            e30 forever!

                            Коментар


                              #29
                              Амби пур какъвто купя.
                              BRAVA 1,4 12V
                              Nissan Navara

                              Коментар


                                #30
                                Моята ухае на потния пор дето го гледам в багажника.

                                Коментар

                                Working...
                                X