Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ами да се оплача от некоректен продавач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    аз не бях прочел тази тема , но се стигна да я прочета... продавах кеснон и му пратих снимки на човека Х със ник daisu като по известен с lojitech_ и каза , че е от Ямбол ,но живеел във Монтана.... (но чак сега се сетих) . Каза ми да му го пратя по еконт до офис във Враца. Даде ми гсм 0897612987 . Минаха 4 дена от пращането и не пише изобщо. Изключил си е гсм-а и не пише в скайп (както каза автора на темата) Сега какво следва от Еконт трябва да ми върнат пратката ли ? Ако има някакво развитие по темата пишете и се пазете
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    Коментар


      #62
      Боя ще реши ли проблема колеги? И аз вече си изпатих тук...но смятам,че сте достатъчно големи да реагирате адекватно!

      Коментар


        #63
        Ти какво изпати ? Пък боя му е в кърпа вързан :D Ш го млата с пунтото
        Grande Punto 1.3 75 hp
        Croma 1.9 Multijet 150 hp

        Коментар


          #64
          За сега няма да го правя публично достояние.Всеки си има глава на раменете и си носи последствията за постъпките си.Съжелявам,че колегата е излъган! Но след като има адрес и всичко останало има как да се реагира по-адекватен начин,а не с побоища.

          Коментар


            #65
            Човека, който е дал адреса не е за който се представя и със сигурност не живее там !
            Grande Punto 1.3 75 hp
            Croma 1.9 Multijet 150 hp

            Коментар


              #66
              Това сигурно ли е? Как си е получил парите тогава?

              Коментар


                #67
                хммм права си
                Grande Punto 1.3 75 hp
                Croma 1.9 Multijet 150 hp

                Коментар


                  #68
                  Винаги съм била на мнение,че този форум трябва да има малко по-големи изисквания при регистрацията. Като лични данни говоря.Знам,че някои от Вас ще скочат сега,от къде на къде лични данни....но това не е сайт за запознанства,за да се крием нали? Толкова ли е трудно Администратора на сайта или модераторите да имат данните ни? Само те и при подобен проблем да се реагира както трябва? Помислете върху това,защото един такъв инцидент ни кара да се замислим и може да сбъркаме в отношенията си спрямо другите ни колеги.Знаете,че съм права!

                  Коментар


                    #69
                    КАКВО сега лична карта лида показвам,ай стига с тия Инъче по повод измамите всеки си има глава на раменете,всеки може сам да мисли! Внимавайте какво правите и кого търгувате,а ако все пак има подобна измамама,за неголяма комисионна,едни големи момчета с големи ръце и юмруци и без много мозък,могат да ти върнат всичко от измамника.!!! Дали боя помага-каквото повикало,такова се обадило,дай сега като ме измамят и да сваля гащите и да питам за още Инъче аз затова почти не купувам в нета ВСИЧКО което има тук,мога да намеря и в магазините на нелоши цени,не си струва риска тук
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      #70
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_43 Yellow_Flash_Colorz_PDT_43 Yellow_Flash_Colorz_PDT_43

                      Коментар


                        #71
                        meril написа:
                        Винаги съм била на мнение,че този форум трябва да има малко по-големи изисквания при регистрацията. Като лични данни говоря.Знам,че някои от Вас ще скочат сега,от къде на къде лични данни....но това не е сайт за запознанства,за да се крием нали? Толкова ли е трудно Администратора на сайта или модераторите да имат данните ни? Само те и при подобен проблем да се реагира както трябва? Помислете върху това,защото един такъв инцидент ни кара да се замислим и може да сбъркаме в отношенията си спрямо другите ни колеги.Знаете,че съм права!
                        Ти сериозно замисляла ли си се над това, което казваш? Какъв ми е проблемът да напиша грешни данни? Пък администраторите от къф зор ще ми искат копие на личната карта, че да потвърдт коя съм аз? Я отдели 5 минути и виж каква е политиката на epay, примерно, за личните данни, пък после пак си помисли. А за измамите - измами винаги ще има, докато има кой да им се връзва. Търговията по интернет обаче винаги ще остане малко на доверие, освен ако купувачът и продавачът не се срещнат на живо.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #72
                          Знам прекрасно каква е политиката на epay.Знам също така,че всичко е въпрос на личен избор.

                          Коментар


                            #73
                            donnna написа:
                            то само бой оправя нещата... ама има и още едно нещо дето не се връща / няма да пиша кво е - сещайте се / само трябва да се намерят мераклии за тези две работи пък като гледам - мераклии има... п.п. Емо сори батка, ама аз ако бях на теб - нямаше да се надявам повече... само бои и е...
                            Разликата между двете е, че боя се забравя ...
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #74
                              staik написа:
                              аз не бях прочел тази тема , но се стигна да я прочета... продавах кеснон и му пратих снимки на човека Х със ник daisu като по известен с lojitech_ и каза , че е от Ямбол ,но живеел във Монтана.... (но чак сега се сетих) . Каза ми да му го пратя по еконт до офис във Враца. Даде ми гсм 0897612987 . Минаха 4 дена от пращането и не пише изобщо. Изключил си е гсм-а и не пише в скайп (както каза автора на темата) Сега какво следва от Еконт трябва да ми върнат пратката ли ? Ако има някакво развитие по темата пишете и се пазете
                              А бре колеги, ами че той има три бан-а за измами във форума.http://forum.fiat-bg.org/profile.php...ofile&u=4920П. С. Ей това е колегата, под ново име. http://forum.fiat-bg.org/profile.php...rofile&u=16910

                              Коментар


                                #75
                                staik написа:
                                аз не бях прочел тази тема , но се стигна да я прочета... продавах кеснон и му пратих снимки на човека Х със ник daisu като по известен с lojitech_ и каза , че е от Ямбол ,но живеел във Монтана.... (но чак сега се сетих) . Каза ми да му го пратя по еконт до офис във Враца. Даде ми гсм 0897612987 . Минаха 4 дена от пращането и не пише изобщо. Изключил си е гсм-а и не пише в скайп (както каза автора на темата) Сега какво следва от Еконт трябва да ми върнат пратката ли ? Ако има някакво развитие по темата пишете и се пазете
                                ТИ върви в Еконт-а и им кажи: тей тей пратих еди к’во си ня’а пари к’во стаа тука Уаааааа.Тоя неможе да вземе пратката без да си плати!... пък за измамените колеги : има си начини да намериш човека, стига да имаш желание Що не се съберете всички измамени и вървете му изпейте 1 серенада да ви даде парите, ако неиска влизате с "взлом" :D и т.н.
                                Тря'а напиша нещо тука, нали

                                Коментар

                                Working...
                                X