Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ами да се оплача от некоректен продавач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    pakumba написа:
    ами става като във фв форума- 50 мнения, за д апубликува в продава и тва е.
    Плюс регистрация от поне 6 месеца или година както прецените.
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #47
      Аз съм за защото и мен ме измами един така по подобен начин. Да се съберем още няколко човека и да идем да се разберем с него и втори път няма да повтори. Не обичам боя ама понякога няма друг начин
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #48
        Бои по канчето кофти колега ама и мърши има

        Коментар


          #49
          phoenix написа:
          GTipo написа:
          ...... Можем да напишем едно word документче, с ваша помощ, качваме го на сървъра и се праща заедно с пратката. Със силата на договор.Изпраща се първо от получателя в такива случаи, по пощата. Не го ли получиш, пратка и сделка - няма...Проблема е че ние не можем да го наложим и да следим, изпращача си следи дали получава такова нещо по пощата.
          все е нещо и ако единия от двамата се дърпа от това правило, просто няма да има сделка... а ко все пак човек се реши , тогава си е за негова сметка
          Ок, утре ще измисля файлчето, ще важи при бартери и пращане с куриери.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #50
            Значи... ако тоя е толкова нагъл... и ме измами мен по тоя начин... и след като му имам адреса и телефона и имената... пращам 2 момчета, и до няколко часа лично ще ми го доведат пред мен. Не само че ще ми върне каквото има да ми дава, не само че и друго ще си взима като лихва, ами и бой ще има и то сериозен.Миналата есен един клиент от Варна имаше да ми дава 15 000 лв. Взе да се крие, да не вдига джисиема, като го вдигне все лъжеше нещо... и така 1 месец. Едва ли не му се молих да се оправим ама то не... Накрая много се ядосах. Първо пуснах жалба в полицията с копие до апелативна прокуратира, после го дадох но който трябва. След 2 дни го доведоха при мен в офиса. Ако щете вярвайте ама се беше насрал :D . После пак бой, и обратно във Варна с ескорт. Незнам какво са го правили после, но 3 дни след това парите бяха по сметката ми. Цената на цялата "услуга" беше 1000 лв от мен и те са си взели от него още 1000.Та аз ако съм на Емо на мястото, ще ми е кеф да го видя копелето пред мен, при това вмирисано, да ми връща музиката + малко пари в кеш :D Има и други случаи ама айде... :D
            Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

            Коментар


              #51
              GTipo написа:
              phoenix написа:
              GTipo написа:
              ...... Можем да напишем едно word документче, с ваша помощ, качваме го на сървъра и се праща заедно с пратката. Със силата на договор.Изпраща се първо от получателя в такива случаи, по пощата. Не го ли получиш, пратка и сделка - няма...Проблема е че ние не можем да го наложим и да следим, изпращача си следи дали получава такова нещо по пощата.
              все е нещо и ако единия от двамата се дърпа от това правило, просто няма да има сделка... а ко все пак човек се реши , тогава си е за негова сметка
              Ок, утре ще измисля файлчето, ще важи при бартери и пращане с куриери.
              Супер, дано от цялата неприятна ситуация се роди нещо полезно за колегите, които са решили по една или друга причина да ползват разделите купува/продава.п.п.
              msi написа:
              Значи... ако тоя е толкова нагъл... и ме измами мен по тоя начин... и след като му имам адреса и телефона и имената... пращам 2 момчета, и до няколко часа лично ще ми го доведат пред мен. Не само че ще ми върне каквото има да ми дава, не само че и друго ще си взима като лихва, ами и бой ще има и то сериозен.Миналата есен един клиент от Варна имаше да ми дава 15 000 лв. Взе да се крие, да не вдига джисиема, като го вдигне все лъжеше нещо... и така 1 месец. Едва ли не му се молих да се оправим ама то не... Накрая много се ядосах. Първо пуснах жалба в полицията с копие до апелативна прокуратира, после го дадох но който трябва. След 2 дни го доведоха при мен в офиса. Ако щете вярвайте ама се беше насрал :D . После пак бой, и обратно във Варна с ескорт. Незнам какво са го правили после, но 3 дни след това парите бяха по сметката ми. Цената на цялата "услуга" беше 1000 лв от мен и те са си взели от него още 1000.Та аз ако съм на Емо на мястото, ще ми е кеф да го видя копелето пред мен, при това вмирисано, да ми връща музиката + малко пари в кеш :D Има и други случаи ама айде... :D
              Разбирам те, и ако ставаше дума за по-голяма сума, щях да процедирам и аз така, все пак половината ми рода са с офицерски пагони и не е като да нямам връзки, просто искам да се разберем като големи, разумни хора. Щото то винаги има начини
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #52
                nikki_sixx написа:
                Имам предложение!Да си направим дружинка...и след като му знаем адреса на тоя....да отидем да му набием канчето!В тая държава ако само хленчим, а не вземем нещата в свои ръце - никога няма да се отървем от такива мършоляци!Емо, съжалявам батка за това дето ти се е случило! Наистина е кофти.., но днес тоя е скраднал от теб 100 лв. , а утре ще обере нещо доста по-голямо!Възмездие трябва да има! Да гласуваме за предложението ми!
                И аз съм за - такива лайнари трябва да получат урок и нямат място на места като този форум
                Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

                Коментар


                  #53
                  А само да добавя. И аз се бях залетял да взимам техника от него, но един приятел ме разубеди и добре че. Иначе този плеър някъде около година почти го предлага. И най-накря успя да прецака някого за съжаление близък на всички ни. Според мен няма да е зле да се предупреди и в някои други форуми за същото лице, защото не само тук съм го срещал. За съжаление е четирикрилен гардероб с надстройка иначе щях да подема инициатива за респектиране.
                  Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                  Настояща: VW Polo 1.1i '92

                  Коментар


                    #54
                    Колеги мерси за подкрепата.....майната му и на колегата и на двд-то и на парите.... аз за резил няма да стана за тез пет пари. Просто да си имате на идея, че има и такива хора и да внимавате. То си има кой да гледа
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #55
                      Ясно... колегата феникс се е прекарал, не иска прекаралия го да се линчува, прежалил си е парите и стоката не му пука за тах вече.Как така се примиряваш да се ебават с теб... незнам.
                      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                      Коментар


                        #56
                        Истината е че не съм се примирил.... просто .... Колегата е във Враца, аз съм във Варна.... Хора всякакви има, и аз мога да намеря тука за определена сума пари, хора да отидат и да потрошат нещо, НО мисля че загубата ми ще е доста по голяма от пари и нерви. Освен това не мога да се изкривя и да стана и аз такъв. А и нали знаете за лафа, дето като се забъркваш с ла...ри, няма как да не се изцапаш! Аз съм си чист пред мен, и вървам че наистина ще му се върне някак си. Както и да е....идеята ми беше да предупредя всички познати и приятели от форума, за да не се забъркват с него или хора като него. Из форумите се подвизава с различни никове.....ще си позволя да копирам тук какво писах във Алфа форума и какво намерих за него. Все пак не сме от един град и ни дели доста разстояние.
                        phoenix написа:
                        Само да споделя, че наистина трябва да си измислим някаква система за сигурност, нещо като договор или не знам, във Фиат форума мъдрим някакъв документ дето да се тегли и да е със силата на договор:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...9#255169все е нещо. Иначе за конкретния тарикат, намерих доста неща и разбрах, че е излъгал доста хора, но по-опасното е че има мноооого никове.ето и няколко препратки, да се пазите де.logitech, delux_11, delux_34......предполагам има доста други http://www.google.bg/search?q=lojite...A0%AB%9B%A9%A2
                        Тема: ВНИМАНИЕ-ИЗМАМНИК.МОДЕРАТОРИТЕ ДА ВЗЕМАТ МЕРКИАвтор: Spiderman_ot_seloПубликувано: 19.03.2007 21:02Позволявам си да напиша следните редове,защото този субект се опита да ме измами преди време,а и искам да предпазя други хора от измамите,които върши този човек.Преди време той се опита да купи един телефон от мен,постоянно ме изнудваше да свалям цената,но както и да е,това всеки търговец го прави.Нещото,което мен ме притесни че въпросния човек не беше посочил нито телефон,нито ICQ,нито Skype,нито дори беше посочил града,от който е.Започнахме една кореспонденция чрез е-меил,но аз се усетих на време и не рискувах.Днес видях негова обява и реших да пусна негативен комeнтар за него.Но каква беше изненадата ми,когато видях че веднага ми беше върнат негативен коментар,но не от потребителя,когото бях критикувал с негативна оценка,а от друг потребител.Бедничкия мошеник в бързината беше направил една голяма грешка-не си беше сменил профила с някой от другите си многобройни никове.Разбрах,че тоя човек се подвизава под много имена в борсата,някои от които сега ще ви опиша с доказателства:1 ник: JAR_e-mailelux_11@abv.bgМоже да видите този линк само ако сте регистриран. » Вход.2 ник: delux_11e-mailelux_11@abv.bgМоже да видите този линк само ако сте регистриран. » Вход.3 ник: вивателe-mail:mobile_11@abv.bgМоже да видите този линк само ако сте регистриран. » Вход.4 ник: ivan_cvetanove-mail:mobile60@abv.bgМоже да видите този линк само ако сте регистриран. » Вход.5 ниk(най-често използван): Lojitech e-mail:lojitech_@abv.bgМоже да видите този линк само ако сте регистриран. » Вход.6 ник: chokolatee-mail:mobile_11@abv.bgМоже да видите този линк само ако сте регистриран. » Вход.7 ник: mobile_@ e-mail:mobile_11@abv.bgМоже да видите този линк само ако сте регистриран. » Вход.Тук искам да попитам администраторите на сайта-не може ли да се ограничи в борсата да може да се регистрира човек само от едно ip,иначе виждате до какви злоупотреби се стига.И не трябва ли да се вземат някакви мерки срещу такива доказани мошеници-било то бан,било то друго някакво ограничение.И не може ли по някакъв начин да се докладва на администратора от нас потребителите за такива екземпляри и те навреме да бъдат ограничавани от участие в борсата.Приканвам всички други потребители,които имат данни за този мошеник или за други такива да споделят своите подозрения или патила с тях.Нека тази тема да бъде оставена като важна най-отгоре и всеки да допълва за други мошеници.По този начин ще предпазим много хора от измами и недробосъвестни търговци.Включвайте се колеги съфорумци
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #57
                          TIP написа:
                          pakumba написа:
                          ами става като във фв форума- 50 мнения, за д апубликува в продава и тва е.
                          Плюс регистрация от поне 6 месеца или година както прецените.
                          6- месечна регистрация и 100 постинга задължителни са достатъчни да прецениш кой е насреща. Има хардуерен форум в който това работи перфектно, хем са повечето хлапета, няма място за измамници. А тоя въшкар ше се беси гладен на някое дърво някой ден, ако я е докарал до там да мами по тоя начин, няма да стигне на хубав край. Иначе Еконт вече имат услуга- пристига стоката, пращаш само куриерската услуга, гледаш какво ти се праща, ако е договореното го заплащаш и това е, не могат да те измамят. Размените са за между мъжкари, а с педали кат тоя измамник замяна никога няма да се получи.
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #58
                            Ебати и наглеца е тоя.Как може да има такива дребни и жалки души

                            Коментар


                              #59
                              А бе за този няма ли икономическа полиция!!! Него го причислявам към измамниците по GSM-те или измамниците с дебитни и кредитни карти.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                #60
                                имаш ли документ за двд-то или там каквото си му пратил
                                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                                Коментар

                                Working...
                                X