Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ами да се оплача от некоректен продавач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами да се оплача от некоректен продавач

    Здравейте колеги.Направих една грешка, че се доверих на един търгаш от форума. Както и да е, реших да ви пиша историята, за да не изгори и някой друг. Та историята е следната:на 4-ти МАРТС колегата Delux34 - Борислав Митков Иванчев от гр. Враца, ул. Кръстю Българията 40, си писахме, и понеже той продаваше някакво плеерче ЛГ - МР3, реших да му предложа да ги сменим за моето ДВД. Дотук всичко супер, свързах се с него по Скайпа и му писах за моята оферта, след което последваха, снимки, кое какво е, и колегата реши, че ще трябва да му доплатя и аз се съгласих, понеже нямам монитор за двд-то си и много трудно се движа по менютата, а неговото си е нормална мп3-ка. Съгласих се аз и в уречения ден му пуснах плеерчето ми заедно с парите и започнах да чакам. След седмица, пича ми вика че ДВД-то ми е повредено и не чете нищо, и ако искам да му доплатя още 50лв. или да ми върне неработещото ДВД. Аз се почувствах силно притеснен, че един вид се опитвам нещо да го прецакам, а аз не съм имал проблеми до сега с това двд, а и доста хора ме познават и знаят че не съм някой мошенник. Реших да му доплатя и да си изчистя името. След което, Борислав Митков Иванчев от гр. Враца, ул. Кръстю Българията 40, ми даде адреса си и му доплатих парите. От началото на сделката мина месец, Тариката вече не си вдига телефона, не отговаря на скайпа......ИЗВОДА: Aз като най-големия балък се вързах, не стига че си пратих музиката ами и най-нахално му пратих 2-пъти пари, да кажем 100лв. и сега хем съм излъган, хем съм окраден, хем си платих.Та да знаете за този Борислав Митков Иванчев от гр. Враца, ул. Кръстю Българията 40тел: 0896 76 76 38, и да не се хващате.п.п.ако по-някакъв начин пича ми върне или двд-то и парите или въпросния плеер с който щяхме да правим размяната тези дни, публично ще се извиня
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    ае сиктир. почти съм убеден, че е някакво недоразумение. ще ти пиша на лично по въпроса
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Едва ли е недоразумение. Много са съвпаденията, не си вдига телефона, в скайп неотговаря...гръм ли да го е ударило???Съжалявам колега, оня ден като гледах из продава, гледах, че скоро не е пускал обява пича и се зачудих кво е станало с него...Дано се оправите...

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        ае сиктир. почти съм убеден, че е някакво недоразумение. ще ти пиша на лично по въпроса
        Е какво недоразумение - един месец е минал... За такива дришльовци бой е малко... -
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Само да кажа, че не съм искал да пиша тези работи, и ако всичко се оправи си вземам думите обратно. Просто МНОГО МЕ Е ЯД
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            phoenix написа:
            Само да кажа, че не съм искал да пиша тези работи, и ако всичко се оправи си вземам думите обратно. Просто МНОГО МЕ Е ЯД
            Емо - не ти трябва да имаш гузна съвест! А и отдавна трябваше да напишеш за станалото...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Много кофти постъпка от негова страна, аз за тва на такива пращания и разбирания не вярвам, предпочитам всичко на място да се види да се пробва да се договоря иначе виж кво става ццццццццццц Пък дано пича излезе стъбиляга и да ти са обади, макар че силно ме съмнява!!!
              fiat bravo 1.4 12v

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                pakumba написа:
                ае сиктир. почти съм убеден, че е някакво недоразумение. ще ти пиша на лично по въпроса
                Е какво недоразумение - един месец е минал... За такива дришльовци бой е малко... -
                не го защитавам мноо ясно. става дума, че знам че в един друг форум е редовен и много хора го търсят и познават и не съм чел лошо за него- а и аз щях да вземам едни раоти и затова съм прочел за него. което не значи, че сега не може за първи път да се излигави
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  ...

                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...light=Това от обявата да не е твоето ДВД?
                  Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                  Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                  Коментар


                    #10
                    Еми понеже няма снимки, не съм 100% сигурен, ама най-вероятно е моето.п.п.Бе майната му на музиката и на нервите ми.....Идеята ми не е да плюя по човека, а да не бъдат излъгани други. Пък то има кой да гледа ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Щото пише - цитирам:"...в добро състояние..." Какво не му е наред тогава? Май по-добре да беше си купил едно СД/МП3 от магазина - LG-то e 130лв, а на теб не само че ти излезе златно, ами го и няма на всичкото отгоре...
                      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                      Коментар


                        #12
                        Администрацията на форума е запозната с проблема и частични мерки вече са взети. Колегата е предупреден официално, без да му е наложен БАН, за да му се даде възможност да се защити във въпросната тема.http://forum.fiat-bg.org/profile.php...оздрави на всички и успех на Емо...

                        Коментар


                          #13
                          Re: ...

                          karloson написа:
                          Щото пише - цитирам:"...в добро състояние..." Какво не му е наред тогава? Май по-добре да беше си купил едно СД/МП3 от магазина - LG-то e 130лв, а на теб не само че ти излезе златно, ами го и няма на всичкото отгоре...
                          ами знам, и затова ме е яд още повече.....ама като ми е толкова акъла да се доверявам. Досега да съм купил нов плеер, ама все си викам ще се оправят нещата..... уви за сега само празни приказки без покритие....
                          Авео написа:
                          Администрацията на форума е запозната с проблема и частични мерки вече са взети. Колегата е предупреден официално, без да му е наложен БАН, за да му се даде възможност да се защити във въпросната тема.http://forum.fiat-bg.org/profile.php...оздрави на всички и успех на Емо...
                          Мерси за подкрепата и дано да се оправят нещата.
                          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                          ИТАЛФЕСТ 2007

                          Коментар


                            #14
                            Re: ...

                            karloson написа:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=24930&highlight=Това от обявата да не е твоето ДВД?
                            Ебаси наглеца Поне да го беше пуснал в друг форум да го продава Бих го намерил и ......
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар


                              #15
                              Имам предложение!Да си направим дружинка...и след като му знаем адреса на тоя....да отидем да му набием канчето!В тая държава ако само хленчим, а не вземем нещата в свои ръце - никога няма да се отървем от такива мършоляци!Емо, съжалявам батка за това дето ти се е случило! Наистина е кофти.., но днес тоя е скраднал от теб 100 лв. , а утре ще обере нещо доста по-голямо!Възмездие трябва да има! Да гласуваме за предложението ми!
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар

                              Working...
                              X