Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След убийството на Г. Стоев...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Боли ме за този човек!

    Коментар


      #17
      PASSARELLA написа:
      Боли ме за този човек!
      Странно и на мен ми е кофти някак си.
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #18
        PASSARELLA написа:
        Боли ме за този човек!
        Мен също.Той си даваше ясна сметка какво ще се случи.Беше на 34 години.Лека му пръст.Водя си точна статистика на разстрелите в България.Този беше голяма грешка.Надявам се че всеки ще си получи заслуженото.Лека му пръст на това момче.
        FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

        Коментар


          #19
          Да човека се упита да,но отвори очите още ама на убиха го много ми е кофти за този човек Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #20
            За съжаление хората, които имат смелостта да си отворят устата с ръка на сърцето, са много малко в тази държавица и повечето свършват по подобен начин. Дано да не го сполети нещо лошо и Емил Димитров - Ревизоро. Поклон пред паметта на Георги!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              dudulia написа:
              Какво става в тази държава?Избиват хората,като пилци....Опиташ се да кажеш истината,ставаш неудобен на власта и ти пада главата.Май назрява времето хората да се надигнат и
              То във всички държави има политически и не само убийства. Интересното е, че в България са много по-малко Но научаваме за всичките - защото няма други НОВИНИ!
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #22
                jenshen73 написа:
                dudulia написа:
                Какво става в тази държава?Избиват хората,като пилци....Опиташ се да кажеш истината,ставаш неудобен на власта и ти пада главата.Май назрява времето хората да се надигнат и
                То във всички държави има политически и не само убийства. Интересното е, че в България са много по-малко Но научаваме за всичките - защото няма други НОВИНИ!
                Политчески убийства в Европа няма много!Кой политик са убили в Англия,Франция,Германия през последните 20 години?Няма политическо убийство,което да не бъде споменато в новините.В България се сещам за две политически убийства А.Луканов и И.Ескенази. Друг е въпроса за убийства от страна на мафията.За съжаление в Бг мафията е управляващите.Много истини е казал този човек,жалко че има хора,които не могат или не искат да ги проумеят.Жалко ще бъде докато се мисли,че това са популистки лъжи с цел продажба на книги хранещи книжният глад на българина.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #23
                  В книгите му има определен процент истина. Но само толкоз. Я ми обясни как пък точно този човек се намира във всеки един момент, на точното място по точното време. За да е свидетел и да ги описва после? Ето това простичко въпросче ме тормози.

                  Коментар


                    #24
                    ////Punto//// написа:
                    В книгите му има определен процент истина. Но само толкоз. Я ми обясни как пък точно този човек се намира във всеки един момент, на точното място по точното време. За да е свидетел и да ги описва после? Ето това простичко въпросче ме тормози.
                    Като си в играта, предполагам не е толкова трудно. Иначе и на мене ми е кофти за него. Лека му пръст. Гледах като гостуваше в Сеизмограф, доста интересни неща каза как Румен Петков не дал ход на делото срещу Маджо, което са искали Г. Стоев и още един прокурор да стартират. Там Г.Стоев е щял да бъде свидетел.
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #25
                      Дудулиа, Илко Ескенази почина при нещастен случай. Отиде на море и пиян беше карал джета си.И освен всичко, за да бъде политическо едно убийство не е необходимо, жертвата да бъде политик!

                      Коментар


                        #26
                        "Жоро" - както каза че са го наричали в тези среди, сам си каза, че е бил наеменубиец, а дали е убивал никой не може да каже, но това, че посмя да изкара всичко това на бял свят е голяма саможертва... видяхте и сами. На мен също ми е тъпо за човека, защото в книгите си той пишеше от първо лице и често споделяше емоциите си и как се е чувствал в дадена ситуация, при което до съвсем малка степен се позапознахме с личноста му, ако е бил искрен и всичко е вярно. Той разказа нещата, които е видял, а тези които не е? Много добре знаем какво става в държавата ни... знаем и колко е опасна разследващата журналистика... Никога няма да се свърши... всичко е толкова дълбоко засегнато и заплетено, че няма оправиянякой попита как се казват книгите...."BG Кръстникът" 1, 2, 3 - очакваше се и 4. Дано се намери смел журналист да я донапише, защото Г. Стоев не е работил сам по книгите(поне аз така разбрах).Има и още една книга"ВИС срещу СИК"Вярно не е бил чист човек... но МИР НА ПРАХА ТИ СМЕЛИ ЧОВЕЧЕ

                        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                        ex:Opel Kadett 1.3
                        ex:Fiat 125p
                        ex:Москвич 412

                        Коментар


                          #27
                          Roko написа:
                          А някой чел ли е книгите? Гледам, че и за бат Б*** има писано (съдя по корицата на едната книга!).
                          Еми споменава се и за Б****, но не е много ...За съжеление съм чел само 1 и 3, а 2 не мога да си намеря още, но ще я прочета обезателно ... А и не пише само за Б**** и за много други, тъжна е цялата истина в България. Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 И наистина е време да се надигне народа, но не сме единни ... стоим тук и говорим, но не правим нищо...

                          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                          ex:Opel Kadett 1.3
                          ex:Fiat 125p
                          ex:Москвич 412

                          Коментар


                            #28
                            Срещу кого точно да се надигнем!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21

                            Коментар


                              #29
                              PASSARELLA написа:
                              Срещу кого точно да се надигнем!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                              Не се карай ахах Еми като за начало срещу всички в парламента ..., но е толкова зле, че няма оправа...

                              Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                              ex:Opel Kadett 1.3
                              ex:Fiat 125p
                              ex:Москвич 412

                              Коментар


                                #30
                                Хора незнам колко е истината в книгите на този човек, но едно стана пределно ясно,полиция, прокуратура, правителство и мафия са едно цяло и няма оправия Невервям този човек да е лъгъл пред медиите и то за хора от този ранг така че се чудя колко още трябва да ни отворят очите и какво още трябва да се случи !!!! Моето виждане макар и малко крайно е че трябва да им се направи една хубава чистка от народа на всичките тия боклуци
                                fiat bravo 1.4 12v

                                Коментар

                                Working...
                                X