Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Данъци община В.Търново.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Данъци община В.Търново.

    По информация от моите родители.Данък Мареа ТД100 74 kw- 57 лв.Данък Браво 1,4 12 V- 23 лв.Изпратили си писма вкъщи за дължимите данъци.Най интересен е данъка на товарния автомобил Ивеко който управлява баща ми - 7 лв. как стават тези работи незнам.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    На Бравото също е 23лв.

    Коментар


      #3
      Re: Данъци община В.Търново.

      Tornado написа:
      По информация от моите родители.Данък Мареа ТД100 74 kw- 57 лв.
      Тази Мареа да не са й сложили и такса смет, щото аз на гаража например имам такса смет, която е кажи-речи два пъти по-голяма от самия данък.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        Май ще има викане в даначното и при мен има подобна аномалия дизела на жената е с 60 лв данък , моята с 30 лв. а на баща ми старото пежо с бензинов мотор - 17 лв - всичките коли са деклариране с почти еднаква мощност - под 100 кс. Как ги сметнаха е голяма загадка. Пък за данък сгради и такса смет - сигурно софиянци на Витошка плащат по малко от мен.

        Коментар


          #5
          Аз още нямам съобщение, но по мой сметки на двете коли данъците ще са над 140лв - Бравата - 80-85лв, Пунтото - около 60.Това за Хасково.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Днес дойде честитката - 113.30. В сравнение с миналата година около 2 лева нагоре.
            Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

            Коментар


              #7
              Аз мойта още не съм я декларирал, ама другата седмица ще ходя и май е около 150 лв. направо ми се къса сърцето(както викаше оня от НЛО)
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                ами вие хем мощни коли искате да карате, хем малко данък да плащате. не мога ви разбера.иначе щом вашите данъци са такива, значи моят няма да е голям. миналата година платих 6 лв. и нещо. от август до края на годината обаче, щото през август я купувах.
                Alfa 147 JTD 115 hp
                ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                Коментар


                  #9
                  днес пристигна и моята честитка. дължа 10,80 лв. за 2008 (за колата от подписа).и винетка като сложим от 67 лв. мисля, че пак малко идва за една кола на година. не, че искам да плащам големи данъци и такси, но може би, ако плащахме повечко, дупките щяха да са по малко. или поне така си мисля...
                  Alfa 147 JTD 115 hp
                  ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                  Коментар


                    #10
                    Е не се оплаквай от дупките във В.Търново..в централната част не е кой знае колко трагично..

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Явно има някаква грешка при облагането сигурно ще го пуснат наново и ще корегират нещата.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #13
                          За Белене - Браво 1.6 103 коня ~125 лева

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              190лв за брава 99" 1.9JTD в КАРЛОВО. Има ли някой с по голям данък
                              BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                              E46 320D

                              Коментар

                              Working...
                              X