Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за оглед на Брава в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Такаааа.... След моя оглед се оказаха някои забележки по колата, както и нямои неработещи неща... 1.При тест драйва, който направи баткото - се установи, че термостата е за смяна 100%. 2. Третия стоп не работи - предстои да се установява защо, но тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=14199ще бъде от полза при всички случаи.3. Задна дясна врата не се затваря от централното (с имобилайзара) за това само ми каза - не съм проверявал - някой някакви предположения да има?4. Има и някои дребни забележки по външния вид - но това да и е кусура.5. Направи ми впечатление, че когато колата не е на контакт не светят стоповета на спирачките - при всички Брави ли е така илинякой се е упражнявал по колата? Питам защото на всички коли, които съм карал до момента стоповете светат и без контакт. 6. Газовата уредба е сложена изключително грамотно - Ловато електрически изпарител, но беше доста поудушена та се намесих... 7. Шофьорската врата е поувиснала.... Някакви предложения - стори ми се, че е от горната панта - може би с нова втулка ще стане...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Стоповете работеха само на контакт при почти всички коли, които съм карал, без москвича на баща ми.
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #18
        Щом е поувиснала шофьорската врата значи е карана доста колицата, бравото ми е на 170 000 реални километра, за което съм абсолютно сигурен и вратите се затварят като на хладилник, а дори са по-големи от на брава. На колко км. пише че е, дано другото да е наред и газовата да е хубава, че иначе правят много мизерии по инжекцията.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #19
          van_dal написа:
          Щом е поувиснала шофьорската врата значи е карана доста колицата, бравото ми е на 170 000 реални километра, за което съм абсолютно сигурен и вратите се затварят като на хладилник, а дори са по-големи от на брава. На колко км. пише че е, дано другото да е наред и газовата да е хубава, че иначе правят много мизерии по инжекцията.
          Ами по VIN излиза, че е произведена 11.1995г. Първа регистрация 01.1996г. в Германия. Идеята беше да се вземе приличен автомобил за малко пари, за която да не му пука много - за да се научи да кара на него .Пък току виж пламнала любов!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #20
            kiro_of_the_day написа:
            Такаааа.... След моя оглед се оказаха някои забележки по колата, както и нямои неработещи неща... 1.При тест драйва, който направи баткото - се установи, че термостата е за смяна 100%. 2. Третия стоп не работи - предстои да се установява защо, но тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=14199ще бъде от полза при всички случаи.3. Задна дясна врата не се затваря от централното (с имобилайзара) за това само ми каза - не съм проверявал - някой някакви предположения да има?4. Има и някои дребни забележки по външния вид - но това да и е кусура.5. Направи ми впечатление, че когато колата не е на контакт не светят стоповета на спирачките - при всички Брави ли е така илинякой се е упражнявал по колата? Питам защото на всички коли, които съм карал до момента стоповете светат и без контакт. 6. Газовата уредба е сложена изключително грамотно - Ловато електрически изпарител, но беше доста поудушена та се намесих... 7. Шофьорската врата е поувиснала.... Някакви предложения - стори ми се, че е от горната панта - може би с нова втулка ще стане...
            Знаеш моето решение на проблема с термостата, така че действай Според мен забележките са в кръга на нормалното!Взимай я!
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #21
              че те я взеха вече
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #22
                Sev написа:
                че те я взеха вече
                Браво!Честита да им е
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #23
                  blagun написа:
                  Sev написа:
                  че те я взеха вече
                  Браво!Честита да им е
                  Купена, регистрирана и т.н. Интересното е, че сделката е изповядана при Нотариус Чакъров - ако не се сещате - това е юнака дето продаде колите на Президента Гоце Първанов и на оня лудия Главен прокурор - Филчев. Човека си бачка... Даже в момента новобранеца пътува към Созопол с нея! Какво решение за термостата - нещо съм забравил!?
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    kiro_of_the_day написа:
                    Какво решение за термостата - нещо съм забравил!?
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=21416&postdays=0&postorder=asc&sta rt=105
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #25
                      Какво прави толко в тоя Созопол? От там дойде, пак натам замина с колата( даму е честита!)
                      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                      Коментар


                        #26
                        Dzver написа:
                        Какво прави толко в тоя Созопол? От там дойде, пак натам замина с колата( даму е честита!)
                        Бачкат с гаджето му във ваканционно селище Санта Марина. Но сега ще се местят в някакъв нов хотел в Царево...И това целогодишно...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #27
                          kiro_of_the_day написа:
                          Dzver написа:
                          Какво прави толко в тоя Созопол? От там дойде, пак натам замина с колата( даму е честита!)
                          Бачкат с гаджето му във ваканционно селище Санта Марина. Но сега ще се местят в някакъв нов хотел в Царево...И това целогодишно...
                          Абе не сещам кое е, иначе и аз съм в Созопол всеки път когато има повече от 2 почивни дни накуп. Горчивия опит показва, че през празниците всичко, що е бургаски пубер взима колата на тате и лети по улиците като ненормален, 2 бр. за малко да Го отнесат, ама бързо се изнесоха... Много умната там!
                          Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                          Коментар


                            #28
                            Dzver написа:
                            kiro_of_the_day написа:
                            Dzver написа:
                            Какво прави толко в тоя Созопол? От там дойде, пак натам замина с колата( даму е честита!)
                            Бачкат с гаджето му във ваканционно селище Санта Марина. Но сега ще се местят в някакъв нов хотел в Царево...И това целогодишно...
                            Абе не сещам кое е, иначе и аз съм в Созопол всеки път когато има повече от 2 почивни дни накуп. Горчивия опит показва, че през празниците всичко, що е бургаски пубер взима колата на тате и лети по улиците като ненормален, 2 бр. за малко да Го отнесат, ама бързо се изнесоха... Много умната там!
                            Ами то е около 1 км. преди да се влезе в Созопол по стария път.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #29
                              Малиииииии Санта Марина.Охааа. Бях на сватба там преди няколко месеца. Много е готино.
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар


                                #30
                                Киро, по отношение на стоповете без контакт - на твое място бих се съмнявал по-скоро за Типото! Оригинално на ФИАТ без контакт работят само кас’тфона, плафоните и бибитката. Така беше и на Ритмото и на Бравата, така е и на Мареата.

                                Коментар

                                Working...
                                X