Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как бихте реагирали.......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как бихте реагирали.......

    Карате си съвсем спокойно, качвате си колата на един бордюр съвсем внимателно и в този момент нахална лелка минава покрай задницата на колата почти покатервайки се върху нея, вие изпускате леко колата с около 2 см назад и гадната лелка почва да ви полага колата с чантата си с някави метални финтифлюшки по нея щото съм карал назад и съм щял да я блъсна (лелката) Ако не бях с униформата и нямаше толкова хора сигурно щях да и нахлупя гадната чанта на главата и ..... незнам!!!!!
    fiat bravo 1.4 12v

    #2
    Точно така тя е една луда

    Браво 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Леле, аз даже не давам да ми слагат чашки с кафе по колата, камо ли някаква луда да почне да прави маневри с чантата..... направо с шутове ще я подкарам!!!

      Коментар


        #4
        Едвам се здържах колеги, малко остана добре че имаше много хора та ме дръпнаха
        fiat bravo 1.4 12v

        Коментар


          #5
          Аз така една патка я качвах назад на капака. Абе вали сняг та се кине. Аз съм спрял на пиротска на аварийки и чакам една приятелка да излезне от един магазин и тръгваме. Обаче в тоя момент идва трамвай и аз давам назад да влезна в пряката. Преди това съм погледнал и в 3-те огледала и се обръщам назад да гледам. Обаче оная тъпачка идва от лявата ми страна (Пресича пред трамвая) и като я бутнах и оная като се разпище. Циганка. Исценира ситуация, че съм я блъснал. Сигурно щеше да ме врънкя за пари. Обаче сбърка човека. Като излезнах. Засилих се към нея, добре че в тоя момент излезна приятелката та ме спря. Щях да и стоваря вбаси тупалката. Мани ма ще го лежиш за човек това.

          Коментар


            #6
            Бе всякакви хора.. На нея живота и крив и се чуди как да се заяде с някой, на 2ри друго му криво, че и той се заяжда пък с 3ти.. Виж ква верига от кривотии става и в тая верига попадам аз и ми развалят деня. Аз лично бих слязъл, бих и дръпнал чантата и ще я хвърля толкова надалече, че и 5 чифта очила да сложи, да не я види.
            Fiat Stilo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              И на мен една баба така ми скочи на багажника! Седя си на един светофар, светва зелено и тръгвам, но докато се източи колоната светна червено и аз останах на средата на кръстовището с никакъв шанс да се мушна някъде напред. Та включвам аз задна, оглеждам се и тръгвам съвсем леко, колкото да не преча на движението и по едно време някой ми чука на страничния прозорец, обърщам се и какво да видя Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Една баба хванала бастуна и ми чука с дръжката на прозореца и ме нарежда до 9то коляно...Добре че наще са ме възпитали с уважение към по-възрастните, че иначе...
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #8
                Да ви разправям един път какво стана!Чакам един приятел пред блока му с колата ама там на пейките пълно с пианици.И трима тръгнаха някъде ама точно пред колата ми се заговориха и единият ми седна на капака И аз си мислих че ще стане,а той взе,че си остана на капака ми повече от минута и аз подивях.Тъй като съм разумен и видях,че те са цяло стадо (няма какво да им направя ако скоча ) взех,че тръгнах на задна и ония за малко да падни,така ма изгледа човека ама аз си спрях на друго място и си продължих с чакането

                Коментар


                  #9
                  Шамари, шамари и пак шамари... Ама в нормата да не претупа...
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #10


                    А бе шамари, ама после ядове и проблеми... Моят принцип в такива случаи е: "Псувнята - най-добрия приятел на шофьора!" Иначе съм културен и възпитан човек, но когато карам колата, и Стоичков би си запушил ушите
                    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                    Коментар

                    Working...
                    X