Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес разбрах - моят фиат е женски...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес разбрах - моят фиат е женски...

    Историята е следната - понеделник и вторник ми се падаха почивни и се заех да направя основен ремонт на газовата уредба... та направих си го аз, запалих Абарта и се накефих на супер вървеж на газ. Всичко работеше чудесно! Викам, чакай да взема жена ми от работа. Спирам на паркинга, двигателя работи тихичко. В момента в който жена ми стъпи в колата, изведнъж изчезнаха всички токове - ей така, сякаш някой дръпна шалтера. Запалих чак след един час и частично разглабяне на таблото... Днес същото - цял ден си карах нормално с хъс, че много ме кефи как върви на газ. Въртях гуми, дърпах се по светофарите, друсах се по дупките - всичко повече от добре. Вечерта взимам жена ми от работа. Този път направи номера точно на паркинга пред един супермаркет. Върти и не пали. Отново около половин час разглабяне на корите на таблото и волана... този път причината беше друга...Та какви изводи си направих:1. Никога не прави номерата в напечена обстановка - кръстовища, задръствания и др. под. - само на паркинг или поне когато съм на място където на никой не преча. 2. Номерата ги прави само когато жена ми стъпи вътре - ревнува ли какво ли???3. По принцип те двете със съпругата ми не се спогажда още отначало - оказа се, че седалката не може да се мърда достатъчно напред и жена ми не стига педалите...По всичко личи, че Фиата ми е женски. Доброто в цялата работа е, че явно ме харесва. Е аз също я харесвам, така че е взаимно, но тази ревност почва да ме изнервя... какво да правя?
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Ами явно колата нехаресва женати Единственото което можеш да направиш е да си смениш или колата или жената

    Коментар


      #3
      И аз да споделя една такава случка. Значи напраих ремонт на двигателя щото харчеше масло като луда а колата беше нов нос от итали ама както и да е. Всичко беше ОК. Реших да изляза с едно момиче а то обичаше да се вози в кола. Ми хубу една разходка и най-далечкото където стигнахме и трагнах да се вращам спря. Паля работи на 2 от време на време на 3 цилиндъра а все пак това е дизел. Както и да е изданих се пред момичето додаха драпнаха ме и се прибрах. Свалям главата сменям гарнитурата на главата защото не я притегнах на 500км което е задължително за дизелов двигател и след 2 часа пак карах. Има нещо наистина. Количките ревнуват и това е истината.

      [Skype - FIAT_FREAK

      Коментар


        #4
        Re: Днес разбрах - моят фиат е женски...

        johnfound написа:
        Историята е следната - понеделник и вторник ми се падаха почивни и се заех да направя основен ремонт на газовата уредба... та направих си го аз, запалих Абарта и се накефих на супер вървеж на газ. Всичко работеше чудесно! Викам, чакай да взема жена ми от работа. Спирам на паркинга, двигателя работи тихичко. В момента в който жена ми стъпи в колата, изведнъж изчезнаха всички токове - ей така, сякаш някой дръпна шалтера. Запалих чак след един час и частично разглабяне на таблото... Днес същото - цял ден си карах нормално с хъс, че много ме кефи как върви на газ. Въртях гуми, дърпах се по светофарите, друсах се по дупките - всичко повече от добре. Вечерта взимам жена ми от работа. Този път направи номера точно на паркинга пред един супермаркет. Върти и не пали. Отново около половин час разглабяне на корите на таблото и волана... този път причината беше друга...Та какви изводи си направих:1. Никога не прави номерата в напечена обстановка - кръстовища, задръствания и др. под. - само на паркинг или поне когато съм на място където на никой не преча. 2. Номерата ги прави само когато жена ми стъпи вътре - ревнува ли какво ли???3. По принцип те двете със съпругата ми не се спогажда още отначало - оказа се, че седалката не може да се мърда достатъчно напред и жена ми не стига педалите...По всичко личи, че Фиата ми е женски. Доброто в цялата работа е, че явно ме харесва. Е аз също я харесвам, така че е взаимно, но тази ревност почва да ме изнервя... какво да правя?
        Има ли хубаво ауспухче колата

        Коментар


          #5
          Re: Днес разбрах - моят фиат е женски...

          Dedra 2.0 написа:
          Има ли хубаво ауспухче колата
          Хи, хи. Задното гърне е яко пробито, но накрайника на аспуха е хромиран и поне изглежда добре... :D
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            Я пробвай с друга жена, да видиш дали е от колата или от жената...

            Коментар


              #7
              :D в дъното на всяка мизерийка май винаги стои жена :D
              FIAT Coupe

              Коментар


                #8
                Re: Днес разбрах - моят фиат е женски...

                johnfound написа:
                Историята е следната - понеделник и вторник ми се падаха почивни и се заех да направя основен ремонт на газовата уредба... та направих си го аз, запалих Абарта и се накефих на супер вървеж на газ. Всичко работеше чудесно! Викам, чакай да взема жена ми от работа. Спирам на паркинга, двигателя работи тихичко. В момента в който жена ми стъпи в колата, изведнъж изчезнаха всички токове - ей така, сякаш някой дръпна шалтера. Запалих чак след един час и частично разглабяне на таблото... Днес същото - цял ден си карах нормално с хъс, че много ме кефи как върви на газ. Въртях гуми, дърпах се по светофарите, друсах се по дупките - всичко повече от добре. Вечерта взимам жена ми от работа. Този път направи номера точно на паркинга пред един супермаркет. Върти и не пали. Отново около половин час разглабяне на корите на таблото и волана... този път причината беше друга...Та какви изводи си направих:1. Никога не прави номерата в напечена обстановка - кръстовища, задръствания и др. под. - само на паркинг или поне когато съм на място където на никой не преча. 2. Номерата ги прави само когато жена ми стъпи вътре - ревнува ли какво ли???3. По принцип те двете със съпругата ми не се спогажда още отначало - оказа се, че седалката не може да се мърда достатъчно напред и жена ми не стига педалите...По всичко личи, че Фиата ми е женски. Доброто в цялата работа е, че явно ме харесва. Е аз също я харесвам, така че е взаимно, но тази ревност почва да ме изнервя... какво да правя?
                За да нямаш проблеми с паленето, не ходи да прибираш жена си... Давай и по 5 лева за такси, и си спести главоболията. :DАко се наложи да я прибираш, пробвай тя да седне зад волана...
                1997 Brava 1.6, 16V

                Коментар


                  #9
                  Re: Днес разбрах - моят фиат е женски...

                  Crash73 написа:
                  За да нямаш проблеми с паленето, не ходи да прибираш жена си... Давай и по 5 лева за такси, и си спести главоболията. :DАко се наложи да я прибираш, пробвай тя да седне зад волана...
                  А-а-а-а, не може то така колата да си прави к’вото иска... В момента върви "Укротяване на опърничавата." почти по Шекспир. Но има и окуражаващи новини - след голяма (все още незавършена) битка с токовете и газовата уредба, в момента пали идеално и спря да се муси на жена ми. А иначе, жена ми не може да кара, защото не стига педалите... седалката просто не може да се дърпа достатъчно напред. Аз съм 1.86м и карам със седалка почти в крайно предно положение.
                  Fiat Ritmo 105TC
                  1600cc 105к.с.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Днес разбрах - моят фиат е женски...

                    johnfound написа:
                    Аз съм 1.86м и карам със седалка почти в крайно предно положение.
                    Бая си се сгънал :D

                    Коментар


                      #11
                      Re: Днес разбрах - моят фиат е женски...

                      Stilo написа:
                      Бая си се сгънал :D
                      Никак даже. Карам си полулегнал. .Просто седалките са монтирани доста назад... И аз не знам защо.
                      Fiat Ritmo 105TC
                      1600cc 105к.с.

                      Коментар

                      Working...
                      X