Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    149C2.046, от опит знам, че качва над 8 К. оборота...а въпросният автомобил още се движи без ремонт на двигателя.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    Коментар


      coupe 2000 написа:
      nikimura123 написа:
      е добре обаче отдавна правят вече и такива коли които правят повече от 180км :D
      Да бе колега ,но кажи с каква кола си бил поне и аз притежавам кола която вдига повече от 180км/ч
      e s COUPE 2.0 16V ма сега с 16-ките и е по трудно и няма да ги направи(ма ако има претенции веднага слагам 15-ките )обаче не съм с пернишка регистрация(жалко нали)
      Fiat Coupe 2.0 16V ....

      Коментар


        nikimura123 написа:
        coupe 2000 написа:
        nikimura123 написа:
        е добре обаче отдавна правят вече и такива коли които правят повече от 180км :D
        Да бе колега ,но кажи с каква кола си бил поне и аз притежавам кола която вдига повече от 180км/ч
        e s COUPE 2.0 16V ма сега с 16-ките и е по трудно и няма да ги направи(ма ако има претенции веднага слагам 15-ките )обаче не съм с пернишка регистрация(жалко нали)
        Ако беше с пернишка регистрация ,щеше да ускорява по-бързо и да вдига повече
        fiat coupe 2.0 16V

        Коментар


          Това с пернишката регистрация се изтърка вече.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            style34 написа:
            Това с пернишката регистрация се изтърка вече.
            Сега на мода са зарчетата и топките за тенис на теглича отзад :D
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              SokOtPraskova написа:
              style34 написа:
              Това с пернишката регистрация се изтърка вече.
              Сега на мода са зарчетата и топките за тенис на теглича отзад :D
              Тази мода маи е от на дядо ми времето ,тои си имаше топка за тенис на теглича ,но зарчетата му бяха в скоростния лост на москвича :D
              fiat coupe 2.0 16V

              Коментар


                SokOtPraskova написа:
                style34 написа:
                Това с пернишката регистрация се изтърка вече.
                Сега на мода са зарчетата и топките за тенис на теглича отзад :D
                Ти не се обяснавай много много, че няма да ти дам да ги помачкаш
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  е аз с купенцето съм карал с 220 на магистралата и то доволно време ама напрао си гледах стрелкат ана бензина как пада...... удоволствието беше кратко, ама така де тези километри само за магистрала никаде другаде нека всички бъдем разумни
                  YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
                  Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
                  Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
                  BEGACHKI

                  Коментар


                    RaggaJungle написа:
                    е аз с купенцето съм карал с 220 на магистралата и то доволно време ама напрао си гледах стрелкат ана бензина как пада...... удоволствието беше кратко, ама така де тези километри само за магистрала никаде другаде нека всички бъдем разумни
                    да това с бензина е много кофти и бързо те отказва....
                    Fiat Coupe 2.0 16V ....

                    Коментар


                      style34 написа:
                      SokOtPraskova написа:
                      style34 написа:
                      Това с пернишката регистрация се изтърка вече.
                      Сега на мода са зарчетата и топките за тенис на теглича отзад :D
                      Ти не се обяснавай много много, че няма да ти дам да ги помачкаш
                      Късно е за заплахи :D Аз па няма да ти дам да ми пориташ топката от теглича...Днес вдигнах 120 с астрата...
                      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        cveteca написа:
                        колега style34,я кажи с твоята колко си правил(сигурно си писал вече но не ми се чете назад).Не друго но и моето Браво е 1,6 16В 96 (видях в подписа ти че и ти си с такава),обаче колкото и да го мъча,му е трудно да качи над 150-160 МАХ.Та се питам дали в моята е проблема,или толкова си могат?
                        Моята на 3та прави 150 а иначе макс. 205 4ма човека в колата , бях сложил и снимка на 200 някъде по назад в темата , така че прави си изводи,браво 1,6 стига 180 без задръжки
                        forza la FIAT
                        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                        Коментар


                          RaggaJungle написа:
                          е аз с купенцето съм карал с 220 на магистралата и то доволно време ама напрао си гледах стрелкат ана бензина как пада...... удоволствието беше кратко, ама така де тези километри само за магистрала никаде другаде нека всички бъдем разумни
                          Ммда ...тогава фиата става с два оборотомера :D
                          fiat coupe 2.0 16V

                          Коментар


                            coupe 2000 написа:
                            RaggaJungle написа:
                            е аз с купенцето съм карал с 220 на магистралата и то доволно време ама напрао си гледах стрелкат ана бензина как пада...... удоволствието беше кратко, ама така де тези километри само за магистрала никаде другаде нека всички бъдем разумни
                            Ммда ...тогава фиата става с два оборотомера :D
                            хахах така е колега прав си Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                            YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
                            Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
                            Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
                            BEGACHKI

                            Коментар


                              Ъ, аз съм "вдигала" 80км.,ама все пак съм начинаещ шофьор и става въпрос за града. Иначе на курсовете по кормуване, веднъж вдигнах 100 на околомръсното, та изправих косата на инструктора...
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар


                                Аз фиатката я карам само градско, така че нямам рекорди два три-пъти е виждала магистрала и мах 130-140 но никога нито съм я мъчил нито засичал
                                ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                                o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                                Коментар

                                Working...
                                X