Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    nikimura123 написа:
    е добре обаче отдавна правят вече и такива коли които правят повече от 180км :D
    Да бе колега ,но кажи с каква кола си бил поне и аз притежавам кола която вдига повече от 180км/ч
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      Ами да ъпна темата освен...С вече пипаното Типо...
      Прикачени файлове
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        Predatorsi написа:
        Ами да ъпна темата освен...С вече пипаното Типо...
        Извинявай, но според мен тази снимка е правена на стенд През прозореца се вижда, че е тъмно, а фаровете не са светнати.

        Коментар


          Immortal написа:
          Predatorsi написа:
          Ами да ъпна темата освен...С вече пипаното Типо...
          Извинявай, но според мен тази снимка е правена на стенд През прозореца се вижда, че е тъмно, а фаровете не са светнати.
          Да, и 242 км/ч на 6000 оборота... То значи на 6500 ще вдигне 260, така ли? А и твърде фокусирана снимка за вибрациите, които би имало при тази скорост...
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            колега style34,я кажи с твоята колко си правил(сигурно си писал вече но не ми се чете назад).Не друго но и моето Браво е 1,6 16В 96 (видях в подписа ти че и ти си с такава),обаче колкото и да го мъча,му е трудно да качи над 150-160 МАХ.Та се питам дали в моята е проблема,или толкова си могат?
            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

            Коментар


              Колегата style34 съм сигурна, че вдига повече, все пак има зарчета, което си е от значение за мощността на автомобила... :D
              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

              Коментар


                Намери кой да питаш Той колегата style34 с повече от 130 по магистрала не кара, пък на извънградско - 90 P.S. Нищо лично, градски! Обади се поне веднъж да пием по кафе, като си идваш

                Коментар


                  Хехе,стига бе хора.SokOtPraskova-за зарчетата не знам,но един надпис "Remus" на заддното стъкло прави чудеса :D Immortal- то към момента по нашите родни пътища си е рисковано да караш с повече от 130 Е ще считам че проблема не е в моята Бравичка !!!
                  Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                  Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                  Коментар


                    Колега със същия двигател съм, а 190 си ги прави... и то без Remus лепенка
                    FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                    FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                    Коментар


                      iceflame,няма да споря,сигурно е така,но все пак имаш ли някакви "екстри" по колата.Все пак аз доста я натискам,но моята май я мързи да мърда стрелката на скоростомера малко по-нагоре
                      Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                      Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                      Коментар


                        Нямам колега... нищо не е пипано по двигателя
                        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                        Коментар


                          Immortal написа:
                          Намери кой да питаш Той колегата style34 с повече от 130 по магистрала не кара, пък на извънградско - 90 P.S. Нищо лично, градски! Обади се поне веднъж да пием по кафе, като си идваш
                          Хахахаха, ще се обадя непременно, мисля към началото на март да си идвам. Абе честно казано вдигнах един път 190 и гарантирам, че можеше поне 200, ама не бях сам и не исках да викам дявола. Така че, определено трябва да си погледнеш колата колега. 160 ги вдигам за отрицателно време. Иначе както каза Сокчето имам зарчета - там се крие мистерията :D
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            Тогава колега ти си мистерия за мен Сигурен ли си за :ремус" лепенката??Не,шегувам се.Ти си прав защото аз не съм от хората дето много много си подържат автомобилчето и затова не се учудвам вече че не мога да стигна тази недостижима за мен граница от 160 км :D
                            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                            Коментар


                              cveteca написа:
                              Тогава колега ти си мистерия за мен Сигурен ли си за :ремус" лепенката??Не,шегувам се.Ти си прав защото аз не съм от хората дето много много си подържат автомобилчето и затова не се учудвам вече че не мога да стигна тази недостижима за мен граница от 160 км :D
                              Сигурен съм. Умишлено не слагам Ремус лепенка, че тогава 230 няма да ги усещам и става лошо :D. Но сериозно 160 км са нищо за този мотор ако е изряден. Мина ли 120 на 5-а и литвам
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                Immortal написа:
                                Predatorsi написа:
                                Ами да ъпна темата освен...С вече пипаното Типо...
                                Извинявай, но според мен тази снимка е правена на стенд През прозореца се вижда, че е тъмно, а фаровете не са светнати.
                                Веднага уточнявам!Снимката не е правена на стенд ,колата се движеше по време на снимката! Снимката е правена през тъмната част на денонощието и дори да искаш не можеш да видиш навън ,като снимаш отвътре със светкавица (ако искаш пробвай) И не на последно място ,на истинската снимка на километража си пише 42 км./ч. ,аз просто реших да добавя една двойка и няколко черти в оборотомера на Photoshop...Ама никой не се сети че е просто колаж ,или на стенд или гумите на трупчета ...Как ме нападнахте само ,а аз реших просто да се пошегувам на фона да многото небивалици написани в тази тема...
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X