Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хмм от скоро имам фиатчето и снощи докато карах се поовлякох пътя имаше неравности но пък бравото се представи добре 200 и искаше още но пък не бях сам и го отпуснах да не се мъчи иначе не очаквах да е толкова стабилно макар и с 14-ки 185 80 но идва лято и джантите се купуват лесно :P :P :P
    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

    Коментар


      Хм, за стабилност при 200 и то с Браво и дума не може да става, аз два пъти с Мареата 190 съм вдигал, при това само на прав участък. Това малко купенце ще литне нанякъде, без да се усетиш изобщо, по-добре не си прави такива експерименти.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        Мареата при 190 става почти неуправляема.
        '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
        '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

        Коментар


          Това имам предвид - Мареата е нестабилна при тези скорости, какво остава за Бравото.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            sugarboy написа:
            Това имам предвид - Мареата е нестабилна при тези скорости, какво остава за Бравото.
            Да но всичко зависи и от пружини и амортесьори!! Мареата би трябвало да е с по мека возия спрямо Бравото.. Поне аз така си мисля!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              ами с моито фиатче уно 1.0 45к.с 170 км на газ и повече неможе нз защо.Направих този рекорд на резеврноито летище на Варна на магистралата.Може никои да не повярва ама имам свидетели дето бяха с мен.

              Коментар


                Аз се чудя как не е литнало, ти се чудиш защо не може още.Какво искаш от 45 коня?
                '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                Коментар


                  Натискал съм фиатката само веднъж - като я взех, което беше голяма глупост защото не познавах колата още (нито гумите знаех в какво състояние са нито дали баланса е наред - нищо). малко над 120 се появи лека вибрация, засили се след 140 а към 165 волана се тресеше като болен от треска, стана така че се разминах с една кола и тогава ми светна че нещо съм в одно от онези състояния когато не мисля много много - та намалих и карах известно време с 80 ама после пак 100 - 120 Това на м/у градски път - някаде м/у Враца и Монтана.Скорости обичам но осъзнавам колко е опасно, затова като те присърби - по добре иди на картинг да се пребиеш със 30 от колкото със 130

                  Коментар


                    225 по километраж с Bravo HGT, можеше и още ама имаше полицаи,които за малко да ми сложат палката,ама за маааааааааалко

                    Коментар


                      С моят Фиат Браво 1.6 на бензин това лято по магистралата София-Пловдив-Бургас толкова беше чист пътят, че стигнах 150км/ч. И това ми беше излишно, защото возех малките си деца отзад и не беше никак разумно да карам с такава скорост, но се поддадох на тръпката, за което не съжалявам. Не зная, кога пак ще ми се отдаде възможност да натисна педала. Отивам в страна, където няма магистрали по простата причина, че градовете са много близо един до друг, при това движението е организирано по английския модел, тоест, ляв волан, ляво движение... :D И представа си нямам как ще свикна с обратните рефлекси, поне в началото не мога и да си помисля да карам бързо.
                      Have a Big dream, take small steps!

                      Коментар


                        dARLA написа:
                        :D И представа си нямам как ще свикна с обратните рефлекси, поне в началото не мога и да си помисля да карам бързо.
                        Много внимавай с обратните рефлекси Безаварийни километри на новото място.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          Lane Staley написа:
                          dARLA написа:
                          :D И представа си нямам как ще свикна с обратните рефлекси, поне в началото не мога и да си помисля да карам бързо.
                          Много внимавай с обратните рефлекси Безаварийни километри на новото място.
                          :D :D :D Обещавам, ще внимавам!
                          Have a Big dream, take small steps!

                          Коментар


                            Аз пък с 210 добре усещах колата. В смисъл такъв, не я усещах неуправляема Само дето малко тръскаше повече ама то по тази наша магистрала Русе-Варна ...
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              tyson написа:
                              Аз пък с 210 добре усещах колата. В смисъл такъв, не я усещах неуправляема Само дето малко тръскаше повече ама то по тази наша магистрала Русе-Варна ...
                              А какво значи, че си я усещал добре при 210км/ч....Усещал си я добре...ама нали се сещаш, че и най-леката корекция на курса на движение ще е фатална при тази скорост с тая кола, особено с тая хидравлика, която изобщо не е за такива скорости....
                              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                              Коментар


                                Geraka Пуснато на: Чет Дек 18, 2008 11:32 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- tyson написа:Аз пък с 210 добре усещах колата. В смисъл такъв, не я усещах неуправляема Само дето малко тръскаше повече ама то по тази наша магистрала Русе-Варна ... А какво значи, че си я усещал добре при 210км/ч....Усещал си я добре...ама нали се сещаш, че и най-леката корекция на курса на движение ще е фатална при тази скорост с тая кола, особено с тая хидравлика, която изобщо не е за такива скорости....
                                Глупости говориш, дори се налагаше и да изпреварвам и това ако не са маневри?
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X