Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Това да се качиш и да смачкаш педала до ламарината не те прави голям шофъор,най-много да те направи на ваденка на някоя мантинела....като гледам само как се мачкат колите при краш тестовете ми става лошо...и то като се знае,че там ударите ги правят с около 50-70 км/ч,предстаеям си при по-голяма скорост просто си фанал пътя тогава И аз съм вършил глупоста доста пъти да карам с нереално висока скорост (260км/ч единият път),но се надявам да не изглупявам друг път

    Коментар


      Не може повече. Това сам и с пълен резервоар.Отчитайки грешката на километража, заводските данни (184км/ч) са горе-долу верни. А купето определено не е предвидено за тази скорост, така че няма какво да си мъчим колите.
      Прикачени файлове
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        двеста

        Коментар


          dikanio написа:
          Не може повече. Това сам и с пълен резервоар.Отчитайки грешката на километража, заводските данни (184км/ч) са горе-долу верни. А купето определено не е предвидено за тази скорост, така че няма какво да си мъчим колите.
          Голяма грешка ти прави километража. Като се вземе за база показанията на оборотомера 5100об. излиза че моментната ти скорост 158км./ч. Виж провери си километража това е голяма грешка.
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            :P 205-210 км/ч обаче следваха завой,а много носи задницата и затова намалих да не вземе да се разтанцува че ми се е случвало та щях да влезна в едно дере.... На магистрала несъм я настъпвал още. Това на бензин на газ не съм я пробвал пък и тя не ми е нагласена както трябва за момента
            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

            Коментар


              Джантите са ми 15" гуми 195/55 Дали има някакво отклонение от километрите
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                с мойто браво 1.6 97г. 175-180. Но при такава скорост я чувствам несигурна и не я напавам повече

                Коментар


                  170км/ч с гуми 195/50,може още ама .......
                  Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                  Коментар


                    Atanas71 написа:
                    dikanio написа:
                    Не може повече. Това сам и с пълен резервоар.Отчитайки грешката на километража, заводските данни (184км/ч) са горе-долу верни. А купето определено не е предвидено за тази скорост, така че няма какво да си мъчим колите.
                    Голяма грешка ти прави километража. Като се вземе за база показанията на оборотомера 5100об. излиза че моментната ти скорост 158км./ч. Виж провери си километража това е голяма грешка.
                    Само да отбележа, че колата е от втората модификация след октомври 1998, тоест с по-дългите скорости. Според мен няма грешка, но ако някой наистина компетентен преглежда темата моля да изкаже мнение по въпроса.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      PaUnOff написа:
                      Джантите са ми 15" гуми 195/55 Дали има някакво отклонение от километрите
                      има естествено....
                      Powered by Emzo

                      Коментар


                        dikanio написа:
                        Atanas71 написа:
                        dikanio написа:
                        Не може повече. Това сам и с пълен резервоар.Отчитайки грешката на километража, заводските данни (184км/ч) са горе-долу верни. А купето определено не е предвидено за тази скорост, така че няма какво да си мъчим колите.
                        Голяма грешка ти прави километража. Като се вземе за база показанията на оборотомера 5100об. излиза че моментната ти скорост 158км./ч. Виж провери си километража това е голяма грешка.
                        Само да отбележа, че колата е от втората модификация след октомври 1998, тоест с по-дългите скорости. Според мен няма грешка, но ако някой наистина компетентен преглежда темата моля да изкаже мнение по въпроса.
                        Аз не съм компетентен, ама не мога да разбера как така това е максимума на колата, а си на 5 хиляди оборота Пробвай на 4-та колко ще вдигне. Аз имах едно Ауди 80, което на 4-та вдигаше повече от колкото на 5-та. Даже после видах и в книжката му си пишеше - максимална скорост се постига на 4-та скорост - не знам логиката каква е, но може при всички коли да е така. Трябва да го пробвам и с Фиата, просто не съм се сещал.
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар


                          160 от воле..

                          Коментар


                            chris написа:
                            Аз имах едно Ауди 80, което на 4-та вдигаше повече от колкото на 5-та. Даже после видах и в книжката му си пишеше - максимална скорост се постига на 4-та скорост - не знам логиката каква е, но може при всички коли да е така. Трябва да го пробвам и с Фиата, просто не съм се сещал.
                            Може би защото на 5та предавателното число е под 1 и мощността във високите обороти не стига. На 4та не се губи толкова от мощността и затова постига по-висока скорост?
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              Lane Staley написа:
                              chris написа:
                              Аз имах едно Ауди 80, което на 4-та вдигаше повече от колкото на 5-та. Даже после видах и в книжката му си пишеше - максимална скорост се постига на 4-та скорост - не знам логиката каква е, но може при всички коли да е така. Трябва да го пробвам и с Фиата, просто не съм се сещал.
                              Може би защото на 5та предавателното число е под 1 и мощността във високите обороти не стига. На 4та не се губи толкова от мощността и затова постига по-висока скорост?
                              Начи тая 5-та ми не требе
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар


                                dikanio написа:
                                Atanas71 написа:
                                dikanio написа:
                                Не може повече. Това сам и с пълен резервоар.Отчитайки грешката на километража, заводските данни (184км/ч) са горе-долу верни. А купето определено не е предвидено за тази скорост, така че няма какво да си мъчим колите.
                                Голяма грешка ти прави километража. Като се вземе за база показанията на оборотомера 5100об. излиза че моментната ти скорост 158км./ч. Виж провери си километража това е голяма грешка.
                                Само да отбележа, че колата е от втората модификация след октомври 1998, тоест с по-дългите скорости. Според мен няма грешка, но ако някой наистина компетентен преглежда темата моля да изкаже мнение по въпроса.
                                :D Не е възможно вервай ми или ме имаш за некомпетентен ,много рядко или почити никога не твърдя нещо без да го знам На тези обороти колата не е достигнала пълна мощност даже. Помисли прочети тук там и ще видиш че си в грешка.http://www.carexpert.ru/models/tech/fiata-1995h16.htm
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X