Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ей въздохари такива я свалете ся по 50 км. та да видим колко сте вдигали наистина Алфа 166 2.0 155к. 190 км/ч.
    Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

    Коментар


      Фиат Браво 1.8 16в 205 макс; Фиат Браво 2.0 20в 230 макс; Фиат Типо 1.4 и.е 170км
      Bravo 2.0 20V
      Tipo 2.0 16V SediciValvole

      Коментар


        Тази събоа и неделя мисля да ходя да пробвам мойта колица колко дига. Т.Е. искам стрелката да е пекпендикулярна. хорато който са виждали HGT знаят какво значи това!!!! 240+ , но все пак ще видим колко е мошна тая машинка!
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          Fiat Tipo 1.4i 62k.c. 160 km и ремъка си замина

          Коментар


            220 Повече ме достраша.
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар


              180 км/ч на магистрала Тракия. Повече не посмях. Както какзват някой колеги Не съм самоубиец. Но ако бях сам в колата щях да натисна повече.
              Fiat Bravo 1.8 GT

              Коментар


                Да се похваля с нов рекорд - малко над 190км/ч на най-новата част на магистрала Тракия. Другия път ше напъна до 200. Дано да не се разпадне, че ще се претрпя.
                Fiat Bravo SX 1.6 16V

                Коментар


                  190 с Линеа-та...със сигурност ако има лек наклон, ще подобря рекорда и, ама още ме е страх, все пак е новичка. Към 5000 ще пробвам пак.Иначе с баба Темпра навремето - 172 и толкоз...

                  Коментар


                    Авео написа:
                    190 с Линеа-та...със сигурност ако има лек наклон, ще подобря рекорда и, ама още ме е страх, все пак е новичка. Към 5000 ще пробвам пак.Иначе с баба Темпра навремето - 172 и толкоз...
                    Колега ти не беше ли с едно червено Aveo? Пак ли си сменил колата?
                    Fiat Bravo SX 1.6 16V

                    Коментар


                      С "домашните" коли "рекордите" са следните:А4 1,9ТДи 131 коня - 225 по скоростомер, вероятно, а и по сметки предвид въздушното съпротивление и тн. 198.Вартбург 1.3 63 коня (голф двигател) 150, а и още може, ама с тая катафалка - който иска да пробва той.Форт Ескорт 1.6и 185 по скоростомер - реални нямам идея.Колелото на долУ по Витоша 110 с яко засилка от моя страна с педалите и много наклон - за малко да се очистя.С не лични коли - порше карера ГТ в .де 335Ауди а6 3.0 Тди 250 (ограничител)БМВ 335д 250 (ограничител)последните три като пасажер.

                      Коментар


                        megamuscle написа:
                        Авео написа:
                        190 с Линеа-та...със сигурност ако има лек наклон, ще подобря рекорда и, ама още ме е страх, все пак е новичка. Към 5000 ще пробвам пак.Иначе с баба Темпра навремето - 172 и толкоз...
                        Колега ти не беше ли с едно червено Aveo? Пак ли си сменил колата?
                        Блудният син се завърна в лоното на италианките А иначе рекорда на Линеата вече го подобрихме Справка: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=66

                        Коментар


                          А дали не е време да теглим чертата и да кажем:Иииии най-много е дигнал "Едикоси с едиквоси, едикъдеси с едиколкоси души в колата!" Да му е честита първата награда "*** с брада" :D Все пак ако някой не го мързи да прегледа 18 страници мнения.... На мен някакво 225km/h ми се върти по спомени.
                          Fiat Stilo 1.8 16V

                          Коментар


                            залепвал съм доста пъти стрелката на петака т.е. 240
                            -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                            -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                            FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                            Коментар


                              Аз вчера си подобрих рекорда, гонейки едно Браво.180 на ~ 5000 оборота.
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар


                                175 - магистрала Тракия.
                                Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
                                MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
                                Engine Stamp: 176B9.000
                                Version Code: 176BV
                                Version: V5 | SPORTING | 03.'98

                                Коментар

                                Working...
                                X