Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз веднъж като се ядосах и й вдигнах шеасе !!!
    My car is the best :P
    Fiat Tempra SW 1.9 TD

    http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/index.php?5

    Коментар


      150 км/ч по магистралата с 5000 оборота на 5-а скорост само това може 1,1 моторчето
      Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

      Коментар


        fifi sw написа:
        Аз веднъж като се ядосах и й вдигнах шеасе !!!
        И аз все се опитвам ама не мога да го постигна този резултат
        Fiat Punto 1.7TD
        Mazda 626 2.0
        Fiat Croma 2.4 Multijet

        Коментар


          Вдигал съм 190 + ама шефката ме сръга, иначе можеше и още
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            170 с Бравото можеше и още но ме достраша.

            Коментар


              Да не пропусна да се "похваля" и аз... 160 на магистралата Варна-София. Предвид че я карам на газ...лошото е че докато се зверя да видя оборотите (касен следобед срещу слънцето) и нещо изпуши.... оказаха се пари от антифриза който ми се изля в краката през спуканото парно.Честито на печелившите... страшничко беше, но слава богу освен ново парно други поражения няма.Темпра 1991 1.6
              Fiat Tempra, 1.6, 1991

              Коментар


                Айде нека си кажа и аз,че мира не ми дава ... често пътувам извънградско и не само че се изкушавам,но и го правя ... нормално поддържам 140-160 на магистрала ,а когато има възможност и при добър път и видимост до 180 .Чувствам обаче че колата може още .... при 180 и педал не напълно натиснат просто я усещам как продължава да си дърпа.Смених гуми и джанти и вече не тресе ... дори не усещам кога вдигам 140 до 160 ,от там се усеща защото просто подминавам доста бързо останалите ... и да не пропусна аз съм от ония дето като карат с 160 и повече и са в лявото платно през цялото време и мижа мигача за изпреварване за да не реши някой ТИР да изпревари някоя Ладичка с 80-90 км в час.И всичките ми възможни светлини са пуснати защото ми се е налагало да направя спиране на 0 ( нула ) километра на магистрала заради един некадърник дето не само че не пусна мигач , но и не погледна в огледалото за задно виждане дали идва някой или не!Смятайте колко близо съм била след като съм видяла,че той не е погледнал и какво набиване на спирачки от моя страна падна и после яко го поздравих като свалих джама ... яко каруцарка ставам като се кача в колата , а иначе съм възпитано дете тези дето ме знаят ще потвърдят !Скоро ми се случи да изпреварвам един ТИР с около 120 и през цялото време зад него караха 2 БеЕмВе та и един Мерцедес и можеха да изпреварят , но в момента в който моята предница се изравни със задницата на ТИР-а те се шмугнаха между мен и тира с невероятна скорост отваряйки 3 лента за движение,набутаха ме в мантинелите и изкараха акъла на сестра ми и тя от тогава си ходи без акъл Луди има всякакви и не е проблем в скоростта,а в това,че не умеят да шофират а карат опасно големи и мощни коли
                НЕ на безразсъдното шофиране!

                Коментар


                  175км, скоростен експеримент на магистралата Девня-Варна. Ама по баира надолу Може и повече, но мен ме е страх - в един момент имам чувството, че много малко от управлението на FIAT-а зависи от мен..., а не искам да е така. От тогава - извън града карам с 90-100... Ако ме засечете нейде - не ме псувайте.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    190 към Варна ама после съжалявах защото от Габрово до Варна изгорих повече бенз отколкото от Варна през Бургаз-Китен до Габрово.
                    brava 1.6_v16 elx

                    Коментар


                      Не помня дали съм писал в тази тема и с риск да се повторя ще дам инфо.Два пъти съм я пробвал Мареата и повече няма да го направя защото ми е жал за мотора.Няма никакви задръжки на равен участък без товар и пътници 185 залепя без да се чуди при 4300 оборота и си стои там без да мърда или да се задъха.Ограничен е мотора на 4300 и това е.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        Аз никога не съм минавал, даже май не съм стигал 4000об/м- шубе ме е да гледам стрелката на ръба на червения сектор, не знаех че има ограничение в оборотите, някой беше писал че на макс. скорост има ограничение?
                        Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                        Коментар


                          Нищо не пречи да я вкараш в критичните освен ако ангренажния ти ремък не е на 10 години и не е сменян.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            phoenix написа:
                            С баба Темпра около 160, ама на магистралата от Ямбол към Бургас, карах след Имортал (Деян) и до 150 карах след него, след което почнах да изоставам все едно съм дръпнал ръчната, а той ми звъни по телефона че карал с 200 и да не съм карал на задна
                            Гордо потвърждавам написаното от phoenix След основния ремонт направо лети таз Темпра...Такива скорости обаче си позволявам САМО на магистрала, и то когато не е натоварена.Иначе нормално на магистрала - около 150-160, по останалите пътища рядко превишавам 100-110, и то ако само трафика го позволява.

                            Коментар


                              Ограниченията на скоростта по националната мрежа не бяха ли 50-90-130??? Баси нарушителите дето сме...
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                Аз сас моя Фият1.3 75к.с. сам дигал най много 190км/ч

                                Коментар

                                Working...
                                X