Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    с пунто 1.9jtd 190 на магистралата варна-софия с попътен вятър. Много се мъчих да стигна до края - 200 но колата отказваше а и се клатеше много страшно и имаш чувството че дойде ли и най малкия завой това ще е края

    Коментар


      Здравейте колеги,да се запиша и аз километража ми е само до 180км/ч и не съм сигурен колко точно е било,но към 195-200 мах.
      Fiat Uno Mk1 1.3

      Коментар


        mstar написа:
        Здравейте колеги,да се запиша и аз километража ми е само до 180км/ч и не съм сигурен колко точно е било,но към 195-200 мах.
        Да бе, да. И един мармот какво правеше?Снимка дай, иначе не вярвам. Както аз съм сложил снимки. Майтап, колега. Но наистина не вярвам, че една кола може да вдигне повече, отколкото е разграфен спидометъра, да не говорим че са рядкост тези, които могат да го завъртят до крайното деление.

        Коментар


          Лятото като се връщахме от морето по магистралата след разклона за Пловдив карах няколко киломатра моята Мареа с 190 км/h
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            Преди малко настъпих Фичо до малко над 6000 оборота на 1ва. Много е къса тази първа, не видях точно скоростта, но май не беше и 50 км/ч
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              160 по километраж/150 по данни на GPSа. Това е на газ, на магистралата. Вибрациите не ме кефят иначе се държи добре. Доста километри минах така щото бързах, но нямаше грижи. Нищо не се стопи и не се повреди.
              Punto 1.2 '97

              Коментар


                195 на газ...
                Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                Коментар


                  Последно като се прибирах по магистралата спокойно си подържа 180 иначе максимума който съм вдигал е 200. Това по километраж

                  --------------------

                  Коментар


                    Моя рекорд го създадох през лятото... докато се връщах от морето. 192/195км/чФиат браво 1.8 16ж.. Проблема е че минах на широкото на магистралата с толкова покрай едни катаджии
                    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                    Коментар


                      shikito написа:
                      Моя рекорд го създадох през лятото... докато се връщах от морето. 192/195км/чФиат браво 1.8 16ж.. Проблема е че минах на широкото на магистралата с толкова покрай едни катаджии
                      Ако са били с радар предполагам сега си без книжка?
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                      -------------------------------------
                      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                      Коментар


                        с моята крома скоро вдигнах 190 ама съединителя не беше много читав и имам чувството че може повече
                        1989 Croma 2000 i.e

                        Коментар


                          shikito написа:
                          Моя рекорд го създадох през лятото... докато се връщах от морето. 192/195км/чФиат браво 1.8 16ж.. Проблема е че минах на широкото на магистралата с толкова покрай едни катаджии
                          хахаха ужас. тва лято и аз пробвах колата там, вдигнах 180, и в тоя момент минах покрай катаджийте, които бяха от другата страна на пътя. обърнаха се и ме изгледаха повече там повече от 100 не!
                          Brava 103HP
                          ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                          Коментар


                            Аа и аз да се включа 130 най-много съм вдигал на фиата. Но постепенно към пътя за Перник и на още едно място малко повече от 130. Но за към Перник не посмях да вдигна повече защото пътя е под всякаква критика и незнам дали няма да хлопна в някоя дупка. А и за шофьор на по малко от месец стаж (легален с книжка) избягвам да я настъпвам.
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                            -------------------------------------
                            1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                            Коментар


                              Преди малко на автомагистрала Тракия един ме изнерви и натиснах педала. Пуснах крака от газта, когато стрелката на километража показваше точно 200.

                              Коментар


                                Пловдив - Стара загора 190 газ. с Брава 1.6 16в.Можеше и още но предпочетох да запазя благоприличие.

                                Коментар

                                Working...
                                X