Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С фиатката повече от 170-175 не съм вдигал,но иначе съм стигал до 240 с меро.моята фиатка на 170 е с 5500-6000 оборота и затова не смея да я жуля повече иначе не вярвах че ще е толкова стабилна на високи скорости.НО ТОВА ГО ПРАВЯ САМО КАТО СЪМ САМ !!!!!!
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      tyson написа:
      Това е от изминалото лято, с гуми 195/50/15 и климатик ОН http://www.youtube.com/watch?v=d3IA5...eature=channel
      Тя горката 200 и край Поне е красива отвън. Братото с ТД-то е правил 195.
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        Все файда, цялата магистрала я минах на гъза на една нова тройка БМВ, на няколко пъти той беше зад мене. И аз не претендирам за максимална скорост. Силата ми е до 180 Важно е ускорението
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          Ge4i7ooo

          160 по варненската магистрала на прав участък колата можеше и още
          Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

          Коментар


            Immortal написа:
            Миналата седмица, на прибиране от гр.Септември си карам аз по магистралата със 130 км/ч.Тъкмо започнах изпреварване на два тира, отзад ми пресвяткат някакви ксенони... да се махам демек. Ми... махнах се, натискайки газта на Делтата до долу. Като преминах 200 ксеноните спряха да се приближават, а като я закрепих на 230 изостанаха доста назад. Позадържах така докато фаровете отзад съвсем изчезнат и после си върнах на 130... Всъщност педалът не беше съвсем до долу, вероятно можеше още мъничко, но оборотомера беше почти на границата на червената зона и не посмях да я държа дълго там.Удоволствието е неописуемо, лошото е, че не с единия, ами с двата крака си в гроба... (Моля, не правете това у дома си. Разказаната история е изпълнена от професионалисти )П.С. Излишно е да казвам, че г-жа Immortal си беше по това време в къщи. Никога не рискувам така, когато не съм сам!
            Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) 2) Водач, който превиши разрешената скорост извън населено място, се наказва, както следва:6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.отнемат се 12 контролни точки. :D
            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

            ZFA16000002608488

            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

            Коментар


              nanobanano написа:
              Immortal написа:
              Миналата седмица, на прибиране от гр.Септември си карам аз по магистралата със 130 км/ч.Тъкмо започнах изпреварване на два тира, отзад ми пресвяткат някакви ксенони... да се махам демек. Ми... махнах се, натискайки газта на Делтата до долу. Като преминах 200 ксеноните спряха да се приближават, а като я закрепих на 230 изостанаха доста назад. Позадържах така докато фаровете отзад съвсем изчезнат и после си върнах на 130... Всъщност педалът не беше съвсем до долу, вероятно можеше още мъничко, но оборотомера беше почти на границата на червената зона и не посмях да я държа дълго там.Удоволствието е неописуемо, лошото е, че не с единия, ами с двата крака си в гроба... (Моля, не правете това у дома си. Разказаната история е изпълнена от професионалисти )П.С. Излишно е да казвам, че г-жа Immortal си беше по това време в къщи. Никога не рискувам така, когато не съм сам!
              Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) 2) Водач, който превиши разрешената скорост извън населено място, се наказва, както следва:6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.отнемат се 12 контролни точки. :D
              Абсолютно точно!
              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

              Коментар


                Днес за момент се поувлякох - 180 на магистрала Хемус, но с лек наклон. Колега Коцев, знам, но - И аз съм човек и нищо човешко не ми е чуждо.
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  nanobanano написа:
                  Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) 2) Водач, който превиши разрешената скорост извън населено място, се наказва, както следва:6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.отнемат се 12 контролни точки. :D
                  Тоз път ме хвана !!! Обаче аз бих перефразирал този член така: Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) 2) Водач, който БЪДЕ ХВАНАТ ДА превишава разрешената скорост извън населено място, се наказва, както следва:6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.отнемат се 12 контролни точки.

                  Коментар


                    На Хемус има само едно място, където може да се кара със 180 - след четвъртия тунел в посока София. Другаде с над 150 е прекалено рисковано.
                    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                    Volvo S60 Sport 2.4D

                    Коментар


                      А-а, има места, има. От Ябланица по посока София трасето позволява да натиснеш педала до дупка. Въпреки, че е вълнообразен теренът, 180 си се вдигат без проблем, дори и по лекото нагорнище.
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        koolio написа:
                        На Хемус има само едно място, където може да се кара със 180 - след четвъртия тунел в посока София. Другаде с над 150 е прекалено рисковано.
                        Не си прав. Както колегата каза от Ябланица надолу позволява и за по-слаба кола да вдигне доста - там и направих 180, за пръв път, а и повече не смятам да опитвам. Но иначе 150 е нормално. Аз с толкова се движа по принцип. Има само още две места - след Правец в посока София и малко след последния тунел, където си позволявам и до 160. Само между последните два тунела не мога, но все пак Фичо е само 80 коня
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          Имаш право, в началото на магистралата също може да се шпори, но там са само две ленти, а и движението обикновено е натоварено, затова там съм максимум със 160. На хемус обаче само името му е магистрала. На Тракия след Пловдив 190 не се усещат, а между Карнобат и Бургас също е перфектно.
                          Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                          Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                          Volvo S60 Sport 2.4D

                          Коментар


                            С Дедра 1.6 75кс на газ 195 по нанадолно на около 5300 оборота
                            VTS 16V

                            Коментар


                              С пунто HGT средна скорост около 10км/ч в китната ни Столица
                              punto HGT

                              Коментар


                                koolio написа:
                                На хемус обаче само името му е магистрала. На Тракия след Пловдив 190 не се усещат, а между Карнобат и Бургас също е перфектно.
                                Да, но до Пловдив имах чувството, че ми се разпада колата в отделни участъци на Тракия. Иначе след Пловдив наистина е много готино, но има разни ограничения Според мен като цяло Хемус е все пак по-добрата магистрала, ако може да се говори изобщо за качество.
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X