Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимание с КАТ гр.Дряново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внимание с КАТ гр.Дряново

    Тия спират за щяло и нещяло.Опънал съм аз ксенона ама бързам да се прибера ,че закъснявам.Не стига ,че превишавам скоростта ами и ме спират идва един как да го опиша имаше отпред нещо издадено като чувал сигурно от бири и кебапи и свети с едно фенерче умряло от скръб ама се чуди кво да прави.Аз веднага го забивам капитан еди кой си в което време същия запецна защото не се представи хахаха провери само книжката и талона и дори лек път не пожела абе изобщо кво да ви кажа няма никво уважение.ЗАКОНА не ни уважава ,а гледа на нас като диваци по пътищата.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Е ти ползваш жокери и пак си недоволен. А ние кво да кажеме ? Като не сме капитан еди кой си ?

    Коментар


      #3
      Не бе, той Ники го е питал "Капитан Дивак от Дряново, какво желаете"...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        Аз нещо неможах да схвана какъв е смисъла от предупреждението на колегата и съответно смисъла на темата. Но това е сигурно щото несъм пил кафе още.Вероятно смисъла е да не се минава въобще през Дряново защото минеш ли - спират. А то някак си не върви да не спреш на куките.
        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

        Коментар


          #5
          В Дряново има училище за слепи хора, което някой умна комунистическа глава е решила да бъде на метри от главен път. Може би да се тренират нервите на незрящите....та поради тази причина, от началото до края на населеното място, ограничението е 40...и винаги нон-стоп си има "орган" на този път. Не един път съм ви предупреждавал, че спират дори за проверка за изрязани нокти на водача......особенно внимавайте с индивида-орган в стил Иван Вазов - характерен мустак....подсмихва се, обаче беси здраво на първият кол до патрулката

          Коментар


            #6
            Със сабя в ръката и поцинкована кофа за кръвта (да не ръждясва ) ли беше заптието ????
            Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
            ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

            Коментар


              #7
              брачеда пък наскоро го бяха спряли точно там за превишена скорост 15-20 над допустимото и са го пуснали само с предупреждение да намали и да внимава , явно има и свестни от Дряново
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар

              Working...
              X