Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ви горят колите в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко ви горят колите в София

    Аз стигнах дотам, че на цвят и на разход го докарвам като ферари V10. Среден типичен разход от доста време насам - 16-16.3л/100 Маршрута ми е Симеоново - Младост - 1 всеки ден общо взето.Типото е 1.8 16V i.e. Sport - 102KW (138 к.с.), кара се предимно нормално!

    #2
    Аз избягвам да карам в София в някои определини часове, около 5-7. Иначе при среден трафик около 10, при задръствания около 12

    --------------------

    Коментар


      #3
      Ежедневно движение по маршрута "Надежда - 5-те кюшета - Надежда" и излизане вечер след 20ч. по маршрут подобен на първия "Надежда - Център - Надежда" - 8.5л./100км., 95Н от "ОМВ" Колата е 1.4-16v 95к.с.

      Коментар


        #4
        Гори колкото висиш по задръстванията) Моята понеже се кара предимно в пикови часове си гълта 9, иначе литър надолу.

        Коментар


          #5
          ами аз редовно минавам Банишора - Ст. град..по всяко време на денонощието, като и там си я карам и до Дружба ходя и до люлин, гледам да избягвам задръстванията, ама не винаги се получава..дава ми 8-9 на сто.. нафтатд100 е
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            Кв.Левски-Ситняково-Семинарията-басейна Спартак и обратно-7,5-8 спокойно(разбирай пенсионерско)каране
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              #7
              11 градско, във вечните задръствания.
              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

              Коментар


                #8
                аз не съм го засичал, но не вярвам повече от 7 :D , на извън градско съм под 5

                Коментар


                  #9
                  Бравото 1.4 12V харчеше 13-14 бензин. Мерцедеса 2.2 CDI 7-8 нафта. Ксарата 1.9 TD 8-9 нафта. Като карам само по обяд и вечер, задръствания не ме хващат.
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    10 на 100 твърдо. Тая седмица трябва да направя реглаж на турбото и се надявам разхода малко да падне
                    Fiat Punto 1.7TD
                    Mazda 626 2.0
                    Fiat Croma 2.4 Multijet

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      Ежедневно движение по маршрута "Надежда - 5-те кюшета - Надежда" и излизане вечер след 20ч. по маршрут подобен на първия "Надежда - Център - Надежда" - 8.5л./100км., 95Н от "ОМВ" Колата е 1.4-16v 95к.с.
                      Колко я дават по книжка?
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Колега, добре, че ме попита за книжката - в мойта книжка няма данни за тоя двигател баси... дали са ми книжка от преди излизането на модела, явно - ще ходя да си искам нова Все тая, видях в интернет - 8.4л. разход на 100км. градско е според производителя

                        Коментар


                          #13
                          Типото даваше около 12-14 газ,дедрата е между 12-20 взависимост от движението и настъпването
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Пунтото в София ми харчи 6 л. бензин бравото е стигало до към 9.5-10 пътувам всеки ден Перник-София и обратно, а сутрин са уникални задръстваня към София след това цял ден обикалям София ама ето такава ми е работата
                            Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                            Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                            Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                            Alfa Romeo 155 2.0 8V

                            Коментар


                              #15
                              6-7 градско като поне през ден хващам и сутрешното и вечерното задръстване.
                              FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                              FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                              ...and justice for all

                              Коментар

                              Working...
                              X