Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно колегите от Опел клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно колегите от Опел клуба

    Здравейте колеги! Имам един въпрос. Понеже знам, че много от нас са регистрирани в много други форуми и исках да попитам дали има някой, който е регистриран в Опел форума. Пише че не приемат нови регистрации, ако може някой да разясни защо са си направили затворен клуб от определени хора..... Защото при нас няма такива работи и тук всеки си влиза регистрира се и прави каквото иска и честно казано не виждам нищо лошо в това. Но те явно са на друг принцип. Благодаря предварително.
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    #2
    Нямаше ли и там някакви дразги преди време, някакви разцепления... да не е заради това

    Коментар


      #3
      Имам приятел с една Вектра та той ми каза че до края на май месец няма да може да се регистрира никой, обновявали форума и профилите на потребителите - нещо такова. :D
      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
      Porsche 944 S2
      http://www.valmcrae.snimka.bg/
      http://vbox7.com/user:val_mcrae
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #4
        Бе имам Опел, ама така и не съм се регистрирал във форума им То Опела не се разваля, няма какво да питам там

        Коментар


          #5
          Има някакъв процес на ъпгрейдване.

          Коментар


            #6
            Аз имам стара регистрация заради Омегата.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Бе имам Опел, ама така и не съм се регистрирал във форума им То Опела не се разваля, няма какво да питам там
              Така е само гният тез Опели Хлопели. Значи след май месец някъде ще ги навестя пак тогава мерси много все пак. Но се съмнявам че дори и с промените които ще направят ще се доближат до нашия изглед на форума. Но ще видим. А така и така съм си пуснал аз темата та да попитам нещо още. В МБ клуба са направили опция чат в реално време. Ние имаме ли нещо подобно и ако нямаме дали ще е трудно да се направи един такъв чат в реално време? Как мислите вие?
              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
              Настояща: VW Polo 1.1i '92

              Коментар


                #8
                Alex_kk написа:
                Immortal написа:
                Бе имам Опел, ама така и не съм се регистрирал във форума им То Опела не се разваля, няма какво да питам там
                Така е само гният тез Опели Хлопели. Значи след май месец някъде ще ги навестя пак тогава мерси много все пак. Но се съмнявам че дори и с промените които ще направят ще се доближат до нашия изглед на форума. Но ще видим. А така и така съм си пуснал аз темата та да попитам нещо още. В МБ клуба са направили опция чат в реално време. Ние имаме ли нещо подобно и ако нямаме дали ще е трудно да се направи един такъв чат в реално време? Как мислите вие?
                Пусни тема с анкета,според мен ще е интересно
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9


                  Аз и без анкета съм изцяло "ЗА" чата
                  Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                  Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                  Коментар


                    #10
                    И аз снощи се замислих за нещо такова, по време на темата на онази девойка, в която за 12 чАса се изписаха 10 страници с мнения, и се питах дали има чат-канал, и дали няма да е добра идея да се направи? Аз бих влизал ако има.

                    Коментар


                      #11
                      Опел форума има огромна посещаемост и това води до ред проблеми. Проблема се задълбочава и от мулти акаунтите които някой хора правят. В момента се работи по преместването и изчистването на форума от всичко ненужно. Регистрацията е спряна защото се работи по нов начин на регистриране който ще задължи новите потребители да попълват данните в профилите си и да четат правилата преди активацията на акаунта. Също така и да не може да се правят мултиакаунти. По проблема се работи и скоро пак ще може да се регистрират нови потребители. Иначе като структура Опел форума е сред най-добрите в БГ нета. А що се отнася до коментарите за вечно развалящите се опели е несериозен. Да старите им модели имат проблем с ръждата но не и с ходовата част и с моторите.
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #12
                        http://www.opelclub-bg.com/forum/ind...dpost&p=417311

                        Коментар


                          #13
                          Scorpion_BV написа:
                          Опел форума има огромна посещаемост и това води до ред проблеми. Проблема се задълбочава и от мулти акаунтите които някой хора правят. В момента се работи по преместването и изчистването на форума от всичко ненужно. Регистрацията е спряна защото се работи по нов начин на регистриране който ще задължи новите потребители да попълват данните в профилите си и да четат правилата преди активацията на акаунта. Също така и да не може да се правят мултиакаунти. По проблема се работи и скоро пак ще може да се регистрират нови потребители. Иначе като структура Опел форума е сред най-добрите в БГ нета. А що се отнася до коментарите за вечно развалящите се опели е несериозен. Да старите им модели имат проблем с ръждата но не и с ходовата част и с моторите.
                          Имал съм Опел и наистина само ръжда имаше по него. Беше 89 мисля и сега още се кара като товарно муле и с минимален ремонт по мотора не се сещам какво точно. Просто приказката за Опел е Опел Хлопел не съм я измислил аз. Поради липса на Опел форум и тема за марката тук и наличието на разбиращи хора от Опели ме интересува какъв съвет бихте ми дали за Омега 2.5 или 3.0 бензин и 2та мотора автоматик и екстри??? Благодаря предварително.
                          Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                          Настояща: VW Polo 1.1i '92

                          Коментар


                            #14
                            Ами много хубава кола за без пари, НО тези мотори не са разпространени в БГ. Намирането на елементарни части по някога се превръща във филм на ужасите. Иначе като всеки опелов мотор са катъри и имат огромен ресурс. Все пак ако ти се наложи да правиш нещо по него и майстори дето да ги разбират се намират по-трудно и от частите. Иначе цените на тия коли са смешни но не трябва да забравяш, че и двата варианта са акцизни за жалост.
                            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                            Land Rover Discovery 2.5TD '94
                            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                            EX: Fiat Regata 1.7D '84

                            Коментар

                            Working...
                            X