Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    GPS

    Колеги, някой интересува ли се от gps софтуер за редактиране на карти и изобщо от gps навигация?
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    #2
    Аз се интересувах до толкова, колкото да подкарам iGo My way на покета и да го ползвам в по-големите градове. От редакция на карти хабер си нямам, но наистина тези, които позвам са поостарели малко.
    Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

    Коментар


      #3
      Re: GPS

      georgiarg написа:
      Колеги, някой интересува ли се от gps софтуер за редактиране на карти и изобщо от gps навигация?
      Какво те интересува
      A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
      Punto Sporting 1.9JTD 2003
      ex. Fiat Marea TD100 1998

      Коментар


        #4
        .....искам всичко! :D ..... за гармин нуви 200 + ОФРМ-бг
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          В момента търся карти за garmin и се опитвам да редактирам тези които имам.
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #6
            Карта на българия може да си закупиш от този саит http://bgroutingmap.com/цената е повече от символична 60лв като има изклчително покритие и може да търси по адреси номера и тн. Още повече че картата се развива постоянно и ще има ъпдеити.
            Обичам си работата.

            Коментар


              #7
              Аз съм привърженик на ТОМТОМ и имам всичко за него както и спийд камерите,и местата където стоят куките с радари в Англия което ми върши голяма работа.А и с картата за източна европа стигам до Англия в нея има и София както и всички градове и села в България,а като отида в англия привключвам на другата карта ОБИДИНЕНО КРАЛСТВО свсички адреси и номера на всяка една улица
              A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
              Punto Sporting 1.9JTD 2003
              ex. Fiat Marea TD100 1998

              Коментар

              Working...
              X