Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да има този речник (CD)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да има този речник (CD)

    Здравейте!Искам да си купя този речник, а не мога да го намеря. Турско-българо-турски говорящ компютърен речникИздател: Перфект Софтуер ООДИздадена: 2003Размери: 14.00x19.00Корица: ТвърдаЦена: 19.90 лв.Наличност: ИзчерпанаМощен професионален речник, който се отличава с изключителното си богатство от думи и словоформи, фразеологични глаголи, идиоми, синоними и др. Освен речник е и тренажор за индивидуално и ускорено интерактивно изучаване на думи от всеки потребител.Съдържа 100 000 думи. CD-ROM речници Някой да помогне...???Благодаря!

    #2
    перфект софтуер са печелбари за мен. работил съм за тях като правеха немско-български-немски речник. дадоха ни един файл с думите на немски и срещу тях значенията на РУСКИ. нашата задача беше руския да го заменим с български. от 2-3 човека, които се занимаваха с това, само аз знаех немски. заплащането беше мизерно. отказах се на втория ден. после ми попадна речника - еми, пълна трагедия е.та този турски речник, ако не си го ползвал и не си срещнал положителни професионални отзиви за него, няма да е много добър.
    Alfa 147 JTD 115 hp
    ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

    Коментар


      #3
      chandler написа:
      перфект софтуер са печелбари за мен. работил съм за тях като правеха немско-български-немски речник. дадоха ни един файл с думите на немски и срещу тях значенията на РУСКИ. нашата задача беше руския да го заменим с български. от 2-3 човека, които се занимаваха с това, само аз знаех немски. заплащането беше мизерно. отказах се на втория ден. после ми попадна речника - еми, пълна трагедия е.та този турски речник, ако не си го ползвал и не си срещнал положителни професионални отзиви за него, няма да е много добър.
      Абе и аз малко останах разочарован още като им отворих страницата, ама...Незнам, иначе аз си мислех, че щебъде добър този речник...Ми да знаеш някое друго издателство , освен Корал Софт (EuroDict)Щото аз лесно ще си купя речник, ама ми се искаше с изговор да бъде...Мерси все пак за инфото и съвета!

      Коментар


        #4
        за турски език не мога да ти помогна. на ПОНС (PONS) стават по принцип, ама не зная дали имат турски език в асортимента и произношение на думите.
        Alfa 147 JTD 115 hp
        ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

        Коментар


          #5
          chandler написа:
          за турски език не мога да ти помогна. на ПОНС (PONS) стават по принцип, ама не зная дали имат турски език в асортимента и произношение на думите.
          PONS imat samo tova:Разговорник за пътуване с над 2 500 полезни думи и изрази при общуване, покупки, излети, настаняване и много други. Съдържа информация за културата и обичаите на съответната страна и множество съвети за спокойно и приятно прекарване на ваканцията.Благодаря!Ще продължавам да търся!

          Коментар

          Working...
          X