Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софиянци, как карате бе?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Онзи ден на Симеоновско шосе, карам в дясната от 2те ленти в една посока. Един бързак с Ауди влезе в насрещното ( пресичайки двойна непрекъсната линия ) за да ме изпреавари. Веднага след него м изпревари един зелен Ленд Роувър, пусна буркана и накара бързака да отбие. Не знам дали са му писали акт или е минал с почерпка, но ми направи добро впечатление, че не подминаха нарушението.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #17
      ////Punto//// написа:
      Тази тема пак ще се извърти на към "София & Провинцията". Все пак поне 50% от "Столичани" са пришълци и си мислят, че трафика в провинцията е същия като в родните им места. Не е рядкост да видиш регистрация различна от С, СА да правят ляв завой от лента за десен, и т.н.
      Ами нали за да не се извърти не писах СОФИЯНЦИ, а жители на София. Разликата според мен е огромна, щото в София има не само Българи, а Албанци, Руснаци, Сърби, Македонци, Гърци...И въпроса ми беше "Как карате бе????" - такива клипове до сега бях виждал само от Щатско, дето всеки тъпак е шофьор, но не всеки шофьор е тъпак... Аз само като гледам как се минава през пешеходците и ... как да дойда в София, как, ааа???
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        Ама това са отбрани кадри и ти гледаш само едни от най-лошите изпълнения - заедно с тези изцепки има и много културни и разумни шофьори, които обаче не е изгодно на някой да се показват по телевизията

        Коментар


          #19
          Какво да ви кажа-КАРАМЕ НЯКАК СИ!Ама като гледам май са снимали в почивните дни,щот през седмицата е още по-весело!Жалкото е,че от такива камикадзета страдат невинни хора!
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #20
            Kuku написа:
            Ама това са отбрани кадри и ти гледаш само едни от най-лошите изпълнения - заедно с тези изцепки има и много културни и разумни шофьори, които обаче не е изгодно на някой да се показват по телевизията
            Забрави само да кажеш, че такива шефьоре карат черно гранде пунто и носът очиуа!

            Коментар


              #21
              Аз не казвам, че ВСИЧКИ така карат Но това са ебаси кадрите, ако не беше от К1 щях да си помисля, че са снимани в бейрут... Особено онова такси дето го блъснаха и шофьора ли пътника ли изхвърча на пътя... Ебаси, страх ме хваща и от таксита... А като гледам някои шофЕри искат и градския транспорт да изместят... Не, честно - опитвам се да избягвам СОФИЯ всячески след подобни кадри
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #22
                Няма значение дали са софиянци или не! Навсякъде карат като на рали. Забелязала съм (поне в Търново), че хора с нови коли (под нови нека се разбират баш нови, лизингови) се смятат за господари на пътицата и че всеки трябва да им прави път.

                Коментар


                  #23
                  Kuku написа:
                  Ама това са отбрани кадри и ти гледаш само едни от най-лошите изпълнения - заедно с тези изцепки има и много културни и разумни шофьори, които обаче не е изгодно на някой да се показват по телевизията
                  А колега, представи си и какви кадри не се показват. Със сигурност има някаква цензура. Последната ситуация за която се сещам беше зверската катастрофа срещу галерията на Цар Освободител, между опел и форд. Просто катринката беше потресаваща. Да не припомням и додж вайпър-а който отсече електрически стълб и после помля кабинката на постовия на Австрийското посолство. Представи си пък какви кретений крият от зрителите само защото се предполага, че могат да гледат и деца. Според мен трябва да ги дават без цензура, белким на някой му светне лампата у тъпата кратуна.

                  Коментар


                    #24
                    Това клипче трбява публично да се излъчва всеки ден преди новините например, и всеки да помисли за няколко секунди в/у него. Жалко, че голяма част от шофьорите ще кажат "Аз не карам така". То клипчето си е точно за такива които биха казали "Това не се отнася за мен". Другите - и да го гледат и да не го гледат - те си карат нормално. А бакшишите, парашуткаджиите, голфаджиите, опел-вектраджиите, и тем подобни - това клипче не се отнася за тях....

                    Коментар


                      #25
                      Аз с бравото ги лекувах такива ...Тръгват да ме изпреварват,правя им ластик и отсреща ако идва кола кво праим?Пускам ги нарочно да влезят пред мене и им гледам сеира ...Да ви кажа честно май им идва акъла като осъзнаят кво може да стане ...Даже ся и с баба дедра някой път им показвам.Може да не ви се струва законно и етично,но явно друг начин няма

                      Коментар


                        #26
                        Малко встрани от темата, ама не ми се пускаше нова.http://www.dnes.bg/article.php?id=49428Гледайте видеото под статията ...

                        Коментар


                          #27
                          jenshen73 написа:
                          Аз не казвам, че ВСИЧКИ така карат Но това са ебаси кадрите, ако не беше от К1 щях да си помисля, че са снимани в бейрут... Особено онова такси дето го блъснаха и шофьора ли пътника ли изхвърча на пътя... Ебаси, страх ме хваща и от таксита... А като гледам някои шофЕри искат и градския транспорт да изместят... Не, честно - опитвам се да избягвам СОФИЯ всячески след подобни кадри
                          Ех... дано повече взимат пример от теб!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #28
                            MrElectro написа:
                            Аз с бравото ги лекувах такива ...Тръгват да ме изпреварват,правя им ластик и отсреща ако идва кола кво праим?Пускам ги нарочно да влезят пред мене и им гледам сеира ...Да ви кажа честно май им идва акъла като осъзнаят кво може да стане ...Даже ся и с баба дедра някой път им показвам.Може да не ви се струва законно и етично,но явно друг начин няма
                            Според закона си длъжен да не променяш скоростта, когато си изпреварван. Но и аз го правя!!! Мразя когато някой тарикат навлиза в насрещното при двойна осева линия, и иска да се завре пред мен. Или пък се напъва на светофара и иска с пилене на гуми да мине пред мен направо, от лента за надясно/наляво. Тогава правя всичко възможно за да му създам неудобство и да го натикам в тротоара или да го накарам дотолкова да забави, за да мине след мен, че задния да наближи, и "хитреца" трябва да изчака целия светофар, всички да минат занаправо, и тогава да мине след тях. Обичам да го правя на лъвов мост.

                            Коментар


                              #29
                              Аз днеска направих място да ме задмине един със ситроенче- като мина- гледам на капака отзад пише 1.1... :D За къде се беше засилил горкичкия- та той няма и спирачки и сцепление... беше мокро.Не прецени ли че ще го тегля на въже отзат от тука до Италия и обратно без да може да скъси дистанцията. :D Не знам- страх ме хваща от такива.
                              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                              Коментар


                                #30
                                Ето и ги и другите софиянци Цялата тема и останалите снимки от Офроуд форума:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30004
                                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                                Коментар

                                Working...
                                X