Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софиянци, как карате бе?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Софиянци, как карате бе?

    Винаги съм знаел, че знаците СТОП, Път с предимство и Пресичане на път с предимство са все знаци, които са различават от останалите. Също така винаги съм си мислил, че червена секция на светофара означава СПРИ! Още по-голямата заблуда явно е била, че не се преминава през ЗАЕТА лента за движение... Докато си зяпах из нета попаднах на този запис от К1, показващ КОЛКО много неграмотни СОФИЙСКИ ЖИТЕЛИ има:http://e-vestnik.bg/1560
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    #2
    Да ти кажа честно, във всяко стадо си има черни овце.Като цяло моите впечатления са , че в София се кара доста по-грамотно отколкото във Варна.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      iee написа:
      Да ти кажа честно, във всяко стадо си има черни овце.Като цяло моите впечатления са , че в София се кара доста по-грамотно отколкото във Варна.
      така си мислите заштото най-вероятно не сте били в Италия за да видите некадъено шофиране
      forza la FIAT
      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

      Коментар


        #4
        iee написа:
        Да ти кажа честно, във всяко стадо си има черни овце.Като цяло моите впечатления са , че в София се кара доста по-грамотно отколкото във Варна.
        ей са ще се почне едно моите впечатление след година и половина във варна и 4 в сф са същите. нямам обяснение
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Re: Софиянци, как карате бе?

          jenshen73 написа:
          Винаги съм знаел, че знаците СТОП, Път с предимство и Пресичане на път с предимство са все знаци, които са различават от останалите. Също така винаги съм си мислил, че червена секция на светофара означава СПРИ! Още по-голямата заблуда явно е била, че не се преминава през ЗАЕТА лента за движение... Докато си зяпах из нета попаднах на този запис от К1, показващ КОЛКО много неграмотни СОФИЙСКИ ЖИТЕЛИ има:http://e-vestnik.bg/1560
          Амиии... те не са баш софийски жители просто, но пък първата им работа като дойдат е да си сменят номерата на колите За**и тази тема, безкрайна е и всеки е донякъде прав за себе си.П.П. Бедна ти е фантазията какви неща видях в Истанбул, чудя се как се прибрах жив и здрав.
          Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

          Коментар


            #6
            не е само в софия така, може би е така, защото е много задръстено и винаги има "тарикати", които не могат да чакат пп за малките градове аз съм с лошо впечатление от факта, че много хора не им пука, когато карат в нетрезво състояние, защото има малко полицаи, не че в софия всички са трезви...както каза колегата, във всяко стадо си има черни овце, просто в София има камери.. пп и не забравяте за броя хора, които живеят в София, все пак това е почти 1-4 България
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              Колеги незнам защо си мислите, че само в София се кара така.Както каза колегата по-горе при тези задръствания винаги ще има тарикати,просто такъв ни е манталитета на българите.Бил съм в Германия и там има задръствания, има камери, но имат дръг манталитет хората.Просто там има и закони, които се спазват.
              Marea 1.6 16v

              Коментар


                #8
                Аз пък забелязвам, че хората коита карат голф се мислят за царете по пътищата.....И ги слушам по кафета и др места имат си лаф....ЗНАЕТЕ ЛИ КОЕ Е ПЛАТНОТО НА ГОЛФАДЖИИТЕ??? - трамвайните линии ....... най бързите коли ли са голфовете .... ааааа трябва да направиме движение антиголф
                Ръката ти е на лост..пускай веднага трета скорост.....И по бикини пипам скоростния лост.....

                Коментар


                  #9
                  fiat-manq4kata написа:
                  Аз пък забелязвам, че хората коита карат голф се мислят за царете по пътищата.....И ги слушам по кафета и др места имат си лаф....ЗНАЕТЕ ЛИ КОЕ Е ПЛАТНОТО НА ГОЛФАДЖИИТЕ??? - трамвайните линии ....... най бързите коли ли са голфовете .... ааааа трябва да направиме движение антиголф
                  те и за бмв така казват
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    jorkos написа:
                    Колеги незнам защо си мислите, че само в София се кара така.Както каза колегата по-горе при тези задръствания винаги ще има тарикати,просто такъв ни е манталитета на българите.Бил съм в Германия и там има задръствания, има камери, но имат дръг манталитет хората.Просто там има и закони, които се спазват.
                    Точно тези които Вие наричате тарикати, карат мн по-внимателно от тия дето са заснети на клипа . Това не са тарикати, а тъпаци които не знаят как се минава с нарушение без да предизвикат катастрофа. И на мен любимата ми лента е трамвайната , но винаги внимавам като карам по нея. Не е важно от къде и как минаваш, а дали го правиш с акъл.
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      bravosx 1,6 16v написа:
                      iee написа:
                      Да ти кажа честно, във всяко стадо си има черни овце.Като цяло моите впечатления са , че в София се кара доста по-грамотно отколкото във Варна.
                      така си мислите заштото най-вероятно не сте били в Италия за да видите некадъено шофиране
                      Точно в Италия некадърно шофиране не видях!!! Нито в Гърця, нито във Финландия (особено там)!!!Некадърното шофиране е в приоритетите или на селяците, или на мамините синчета, или на мутрите, не на последно място - нашите управници.

                      Коментар


                        #12
                        Тази тема пак ще се извърти на към "София & Провинцията". Все пак поне 50% от "Столичани" са пришълци и си мислят, че трафика в провинцията е същия като в родните им места. Не е рядкост да видиш регистрация различна от С, СА да правят ляв завой от лента за десен, и т.н.

                        Коментар


                          #13
                          Е то ако не е важно от къде и как минаваме,защо тогава са изхабили толкова средства и ламарини за тези знаци и защо са ги измислили изобщо.Може би само заради парите които прибират от неспазването им?Верно е това,че трябва да се кара с акъл ,но все пак трябва да се спазват и правилата.

                          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                          Коментар


                            #14
                            Re: Софиянци, как карате бе?

                            Dzver написа:
                            Амиии... те не са баш софийски жители просто, но пък първата им работа като дойдат е да си сменят номерата на колите За**и тази тема, безкрайна е и всеки е донякъде прав за себе си.П.П. Бедна ти е фантазията какви неща видях в Истанбул, чудя се как се прибрах жив и здрав.
                            Именно! Хайде да не си говорим за софиянци и Софиянци, моля ти се! И да не говорим за колите с несофийски номера, които прииждат обиновено почивните дни и за тяхното неадекватно поведение! Карам кола в София от 11 години и бих казал, че напоследък има някакво очовечаване. Разбира се уроди винаги ще се намират и за това не съм виновен аз, а тези, които би трябвало да ги санкционират. Наскоро в този ред на мисли останах изненадан, как в центъра при плътно движеща се колона автомобили полицаи отбиха един пред мен, който си говореше от десет минути по телефона. Явно предишен пост, или камера го е видяла, защото ми се бяха наточили отдалеч на този и го дебнеха.
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Станбул наистина е невероятен. Аллах да е с вас...

                              Коментар

                              Working...
                              X