Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за номера отзад

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    maiden в моя талон не виждам място и за тоя номер Какво пък .. залепям го и няма да се занимавам с глупусти. Катаджийте няма да тръгнат да ми чагъркат нита
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    Коментар


      #17
      maiden написа:
      Освен това номера на нита е вписан в големия талон Спора наистина е излишен!
      Аз смятам, че там записват и на колко години си проходил, кой номер обувки си носил на 5г., колко е размера на площадката пред домашната врата и други интересни и по-малко интересни информаций...

      Коментар


        #18
        като си регистрирах мотора, 1во ме питаха дали искам да си платя за монтаж на номер. аз не поисках и на гишето ми дадоха номера, без никакви нитове и тем подобни и ме пратиха по живо, по здраво, но не знам дали и при колите така.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #19
          doofiat написа:
          Моя нит са ми го махали. Сега е закрепен/занитен само за самия номер.
          и аз съм така като ме праснаха отзад на пунтото и прехвърлихме номера на новата врата отзад,питах полицай,каза няма нужда за нов вадиш и после закрепваш наново.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #20
            Номера е едноцифрен и го пише в талона, довечера ще снимам по възможност! Идеята също е ясна, че не ги гледат това е друга тема!

            Коментар

            Working...
            X