Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От днес съм без книжка :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Евалла ,момчета ! Ашколсун. Машала . .Отново почваме да търсим под вола теле вместо да наведем глава и си признаем че постъпваме неправилно .Кого ще заблудим като се лъже ,че не съм аз ами някой си . Има снимка на автомобила има и скороста с която се е движил има си и предвидено наказание за такова провинение и точка . Няма ец ,няма мец.Кой каквото си дроби да си го сърба . :D :D :D
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #47
      Е много ясно, че виновния ще си понесе наказанието. Мадамата като ми каза, я успокойх че и без това се притеснявам за нея като шофира и така ще съм по-спокоен. Няма спор за това, но защо на мен да ми взимат книгата за три месеца, което на мен би ми било второ нарушение от по над 40 км/ч и заминавам май на година и проверочен. Питанката беше аз нужен ли съм там или тя може сама да си "признае".

      Коментар


        #48
        Според мен в КАТ трябва да се яви този който е бил зад волана независимо какви ще са последиците за него . Не бива друг да носи на гърба си чуждо провинение. .
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #49
          ами според мен требе да се действа според ситуацията-така,че момата със все книжката у КАТ.... :D :D

          Коментар

          Working...
          X