Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов потребител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов потребител

    Здравейте преди малко се регистрирах и искам да ви питам нещо! В момента карам вектра и я продавам и съм си харесъл Фиат Браво и като продам старата кола мисля да си взема такъв! Даже съм си харесъл точно определен - 1.6 16V, 103 коня "99 година нов внос перфектно външно състояние всички екстри каквито се сети човек, дори е с климатроник и искам да ви питам дали може да ми дадете повече инфо за тези коли кои са им слабите места и такива неща общо взето и дали точно този мотор който съм си харесал върви в сравнение примерно с алфа 145 1.4 ТС, защото съм карал такава и да ги сравня просто !Предварително благодаря!
    по-добре да те мислят за глупак, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!

    #2
    Фиата няма да те вози по-меко от вектрата, но в него ще се чувстваш, че си жив - това трябва да се изпита.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      КИМИ написа:
      Фиата няма да те вози по-меко от вектрата, но в него ще се чувстваш че си жив - това трябва да се изпита.
      както казва колегата...карането на фиат си е яко усещане трудно се сравнява с други коли от класа си...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        да това ми е ясно знам, че усещането е неповторимо аз съм написал, че съм карал алфа мисля, че те горе-долу са едни и същи!чакам и други мнения
        по-добре да те мислят за глупак, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!

        Коментар


          #5
          Колега, колата дето си си харесал е много добра Ти мойто Пунто го знаеш за какво става дума, а е дизел! Мисля че няма да имаш претенции към бензиката Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 Продавай старата кошница и да те вкарвам и теб в сектата Хайде, пък после и да почепиш Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
          Fiat Punto 1.7TD
          Mazda 626 2.0
          Fiat Croma 2.4 Multijet

          Коментар


            #6
            такаааа едно по различо мнение...Фиат 1.6 16 върви доста добре. и е за предпочитане пред Алфа 1.4 ТС отговора на въпроса е:1: алфичката за да върви трябва постоянно да се ръчка, все пак е 1.4 нищо че конете са и над 100, това се постига за сметка на 8 свещи и доста по високи обороти, с други думи, освен че ще трябва да я ръчкаш за да върви, колата е с доста по-скъпа поддръжка.2: алфичката е доста ниска и конкретно този мотор ТС е толкова нисък, че има тема "раздел счупен картер", в алфа форума.3: като казах поддръжката е в пъти по-скъпа на алфетата.4: според мен Алфичката е доста по-красива. Между тези 2 коли, ако е въпрос на избор бих избрал Фиата, иначе Алфа 1.6 ТС, само заради тръпката от карането...имаме такава....за вървене....супер все пак са 120 коня.Все пак, предложението ми е без значение Фиат, Алфа, Ланча...вземи си колица с мотор 1.9 ЖТД, голям кеф е, 105 коня, много по-малко износване и с един чип става към 120 коня. Икономичност, надеждност, стабилност и високи скорости....бе коли много
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              phoenix написа:
              такаааа едно по различо мнение...Фиат 1.6 16 върви доста добре. и е за предпочитане пред Алфа 1.4 ТС отговора на въпроса е:1: алфичката за да върви трябва постоянно да се ръчка, все пак е 1.4 нищо че конете са и над 100, това се постига за сметка на 8 свещи и доста по високи обороти, с други думи, освен че ще трябва да я ръчкаш за да върви, колата е с доста по-скъпа поддръжка.2: алфичката е доста ниска и конкретно този мотор ТС е толкова нисък, че има тема "раздел счупен картер", в алфа форума.3: като казах поддръжката е в пъти по-скъпа на алфетата.4: според мен Алфичката е доста по-красива. Между тези 2 коли, ако е въпрос на избор бих избрал Фиата, иначе Алфа 1.6 ТС, само заради тръпката от карането...имаме такава....за вървене....супер все пак са 120 коня.Все пак, предложението ми е без значение Фиат, Алфа, Ланча...вземи си колица с мотор 1.9 ЖТД, голям кеф е, 105 коня, много по-малко износване и с един чип става към 120 коня. Икономичност, надеждност, стабилност и високи скорости....бе коли много
              Само че нали се сещаш, че на ЖТД цената е по-висока поне с 1500-2000лв в сравнение с 1.6 16ВТо иначе аз мога да го посъветвам и ферари да си вземе
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                абе при положение че човека е решил да си взема кола с всички възможни екстри, не ми се струва да иска нещо евтинко...пък и не сме ние хората да му правим сметка на парите.... както и да е, аз казах моето мнение, всеки е свободен да се изкаже, не преча на никойп.п.наскоро купихме едно браво 1.9 ЖТД - 2001г. за 5300, можеше и на 5 да падне, ма не се циганихме, както и да е...5000лв за кола 2001г с всички екстри не ми се вижда много. ако не беше жтд да не би да струва 3000-3800......това са глупави разсъждения, с купуването на кола 2-ра употреба всичко е късмет.
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  #9
                  Колега, ето една добра тема за Браво/а: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=12894. Дано ти е от полза!
                  Space Star 1.9 DID

                  Коментар


                    #10
                    колеги, много благодаря за отговорите, но относно парите разполагам с 4000 не повече, даже още не разполагам с толко трябва първо да видя за колко ще продам вектрата! но аз съм го харесал този модел и се надявам да си го купя.
                    по-добре да те мислят за глупак, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!

                    Коментар


                      #11
                      значи ето и моето мнение-ако вземеш браво 1.6 няма да сгрешиш, ти попитай какви са и недостатъците на тази кола, моята е 97-ма год, карам я от 4 год. досега недостатък в този автомобил не съм забелязал освен високия разход на гориво и твърдата возия, ама то за да върви трябва и да яде, а за да влиза добре в завой трябва да е малко твърдичка, според мен това е един страхотен автомобил от тук натам ти сам си преценявай
                      forza la FIAT
                      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                      Коментар

                      Working...
                      X