Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТУ София или ТУ Варна :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Immortal написа:
    Red Storm написа:
    И в Пловдив има ТУ.Опитай и тук.
    Ооо, не!В Пловдив ТУ-то е както в Сливен ТУ-то - изнесени факултет(и) на софийското ТУ. Повечето преподаватели идват от софия, де дошли, де не дошли...Само че ако ще да е гарга - да е рошава. ТУ-та има и в Габрово и Русе, но Варна и София са най-доброто за в България.В Русе са много силни по автомобилните специалности, но Крум иска да учи електроника, доколкото разбрах.Не мога да препоръчам едното или другото. Аз лично навремето имах същата дилема - Варна или София. И точно заради морето (и заради една варненлийка) избрах Варна, и после точно заради морето прекъснах (опитвах се да чета на плажа, но от голи цици и задници нищо не успях да прочета )
    По мое време (1995-2000) единственият преподавател,който идваше от София,беше доц.Георги Стоилов.Преподаваше ми по ЕСКУ(Електронни Системи за Контрол и Управление).Освен това имаше млади асистенти,водещи перфектно лабораторните упражнения.Аз лично предпочитам добре обяснено и разбрано ЛУ,отколкото суха лекция от някое софийско светило.
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      #47
      Манеее, варненци, не знам от какво се оплаквате ... в 2 задръствания попаднах, 2 ленти тъпкани с коли, но нито една в бус лентата :O Само един много бързаше докато се чудех "това ли беше пресечката" и ми се направи на бързак, та ме изпревари с клаксон на милиметри ... Но като се прибрах в Бургас веднага се разбра - асфалта има много по-добро сцепление, много повече дупки, веднага по стила на каране на автомобилистите се вижда, че това е едно от "най-организираните" движения :D Между другото бургас-варна - преди началото на многото завои - разхода ми беше под 5 ... като стигнах във варна малко под 6 ... с многото градско и връщането на обратно - 6,45 на сто ... мисля, че е страхотен смесен разход ... иначе се записах за пробните изпити във ВИНС и ТУ Варна... ВИНС ми е нещо като резерва, иначе само в ТУ искам бааа, тоз асфалт като цемента в бензиностанциите бе :D С газ не можеш да тръгнеш - без газ само върти гуми :D

      Коментар


        #48
        и на всичкото отгоре да не се обадиш за 2 мин.направоооооо не знам какво да кажа.
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #49
          phoenix написа:
          и на всичкото отгоре да не се обадиш за 2 мин.направоооооо не знам какво да кажа.
          нямам Ви номера Сутринта щях да пращам лс, но напълно забравих ... а и не се бях виждал с най-добрия приятел от няколко седмици ... Нали на 12,13 и 19 съм там - как мислиш, няма ли да се обадя ? ЛС с номера ако може

          Коментар


            #50
            http://www.phoenix-em.com/za%20vruzka.phpилигр. Варна 9000ул. "Драгоман" 30 тел: 052 69 10 60моб: 0886 189 894моб: 0885 531 250моб: 0878 623 050моб: 0878 623 040моб: 0897 993 914skype: phoenix-emICQ: 45 333 4670 /phoenix-eme-mail: phoenix_em@abv.bg
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар

            Working...
            X