Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жалба...смях

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Алеле майко...Мъка, много мъка има из този свят...Даже не ми е смешно, по-скоро е жалко, защото най-вероятно е истина...No comment!
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #17
      Да и през банкомат съм зареждал карта на глобул. Става почти веднага, до няколко минути пристига смс.
      Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
      Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

      Коментар


        #18
        Благодаря loop, от отговорите на другите колеги вече разбрах за услугата и ролята на служителите (а защо си ги поставил в кавички?).Както вече написах, явно има за които хора тази услуга е удобна (вкл. тази тема го доказва). Но за мен тя все пак не представлява интерес. Дори да беше с предплатена карта баба ми (и очевидно според хипотезата ти да не може да се справи с въвеждането на номера на ваучера), пак нямаше да ходя до офис на мобилния оператор при положение, че мога да й заредя картата и без да се разкарвам (може нали?).
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #19
          Re: Жалба...смях

          Sev написа:
          А представяте ли си да сключваше договор с глобул ...какво ли писане щеше да падне
          Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
          Alfa Romeo 146 1.9 JTD
          Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
          Alfa Romeo 155 2.0 8V

          Коментар


            #20
            Re: Жалба...смях

            Vlado_PK написа:
            А представяте ли си да сключваше договор с глобул ...какво ли писане щеше да падне
            Не, ама си представям куките как го арестуват, и пише 5 страници обяснения.....

            Коментар


              #21
              Pecho написа:
              Мда, всеки гледа от неговата си камбанария (винаги съм бил на договор) Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 . Като се замисля, вероятно има много хора, които ползват тази услуга. И все пак, аз бих си купил ваучер, който аз да си заредя когато искам, вместо да се разправям с разни служители.А може би има хора, които зареждат и по 4 лв.? Сега се сещам, че като студент съм сипвал бензин за 2 лева (вярно, че имаха друга стойност и бензинът не беше 2 лв. литъра, но все пак)... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              Споко аз на скутера съм сипвал за 2 лева също- по новите цени

              Коментар


                #22
                Я да попитам, че нещо не ми е ясно: какви са тези служители, талони за презареждане? Нали ваучерите се продават свободно - купуваш, изтриваш защитния слой и зареждаш от собствения си телефон
                аз съм купувал валчер от кварталния магазин, който валчер представлява касов бон с 14 цифрения код който се въвежда на 1111 / за Хемтел /...
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар

                Working...
                X